Ford Otosan binek otomobiller için kampanya başlattı! Bu kampanyanın son tarihi 31 Ekim dediler!

Ford Kampanya Ekim 2022.
Ford Kampanya Ekim 2022.

Ford Otosan binek otomobiller için kampanya başlattı! Bu kampanyanın son tarihi 31 Ekim dediler! Ford Kampanya Ekim 2022.

INSTAGRAM HESABIM

Ford Türkiye internet sitesinden bu kampanya bilgisini 14 Ekim 2022’de aldım. Ford Otosan tarafından açıklanan kampanyanın bilgileri aşağıdaki şekilde açıklanmış:

“Binek Araçlarda Avantajlı Kampanyalardan Yararlanın

Düşük faiz fırsatıyla yeni bir Ford otomobil sahibi olun. Her Şey Dahil Finans Paketi kapsamında FKasko, Ford Güvence veya bakım paketi ile Yeni Ford Fiesta, Yeni Ford Focus, Ford Kuga, Ford EcoSport ve Ford Puma model otomobillerin satın alımlarında geçerli; 250.000 TL, 12 ay, %1,591 kampanyaları Ford yetkili satıcılarında.

31 Ekim 2022 tarihine kadar geçerli belirtilen aylık %1,59 kampanya faizi, gerçek kişilerin bireysel amaçlı araç alımlarının konu olduğu 250.000 TL tutarlı ve 12 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir.”

Dacia Türkiye’nin Ekim kampanyası açıklandı! Seneye öde seçeneğinin yanında yakıt hediyesi de veriliyor!

Araba Habercisi Ekim 2022 Sayısını Nerelerden Okurum? Tüm sayıları nerelerden okurum?

Araba Habercisi Dergisi’nin Ekim 2022 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor?

Araba Habercisi Dergisi 44. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 44. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz.

Araba Habercisi Dergisi’ni Türk Telekom üzerinden okumak isteyenlerse Türk Telekom e dergi uygulamasını indirerek okuyabilir. Türk Telekom e dergi uygulaması hem App Store hem de Google Play üzerinden indirilebiliyor.

Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

Dergimiz ayrıca dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden de yayınlanıyor. Uluslararası dergi platformu Magzter’e web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

Ford Kampanya Ekim 2022.

Ford Kampanya Ekim 2022.

Ford Kampanya Ekim 2022.