Dacia Türkiye’nin Ekim kampanyası açıklandı! Seneye öde seçeneğinin yanında yakıt hediyesi de veriliyor!

2022 Dacia Kampanya Ekim.
2022 Dacia Kampanya Ekim.

Dacia Türkiye’nin Ekim kampanyası açıklandı! Seneye öde seçeneğinin yanında yakıt hediyesi de veriliyor! 2022 Dacia Kampanya Ekim.

INSTAGRAM HESABIM

Öncelikle bu kampanya bilgilerini Dacia Türkiye internet sitesinden 14 Ekim 2022’de aldım. Kampanya hakkında açıklanan bilgiler aşağıdaki şekilde:

“Ekim’de 2022 model yılı Dacia alanlar, Dacia Finans’tan kredi kullanılması koşuluyla geçerli olan kampanya kapsamında 2023 Ocak ayına kadar ertelenen kredi taksiti ödemelerine ek olarak 1.500 TL yakıt hediyesinden yararlanabilmektedir. Kampanya fiyatına dahil olarak, +1 yıl Uzatılmış Garanti ve ilk Periyodik Bakım paketleri fırsatlarından faydalanabilmektedir.”

Dacia ürün yelpazesinin başlangıç fiyatlarına baktığım zaman şunları gördüm;

Dacia Sandero Comfort 1.0 Turbo X-tronic 90 bg 467.900 TL.

Dacia Sandero Stepway Comfort 1.0 Turbo 90 bg 458.000 TL.

Dacia Duster Comfort 1.0 Turbo 90 bg 4×2 489.000 TL.

Sıfır kilometre Skoda Octavia Yetkili Satıcılarda kaç paraya satılıyor? Gemiler gelmiş gibi görünüyor!

Araba Habercisi Ekim 2022 Sayısını Nerelerden Okurum? Tüm sayıları nerelerden okurum?

Araba Habercisi Dergisi’nin Ekim 2022 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor?

Araba Habercisi Dergisi 44. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 44. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz.

Araba Habercisi Dergisi’ni Türk Telekom üzerinden okumak isteyenlerse Türk Telekom e dergi uygulamasını indirerek okuyabilir. Türk Telekom e dergi uygulaması hem App Store hem de Google Play üzerinden indirilebiliyor.

Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

Dergimiz ayrıca dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden de yayınlanıyor. Uluslararası dergi platformu Magzter’e web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

2022 Dacia Kampanya Ekim.

2022 Dacia Kampanya Ekim.

2022 Dacia Kampanya Ekim.