Yenilenen Nissan Qashqai Türkiye’de ne zaman satılacak? 2024 Nissan Qashqai E-Power olacak mı?

Yenilenen Nissan Qashqai Türkiye’de ne zaman satılacak? 2024 Nissan Qashqai E-Power olacak mı? Yeni Nissan Qashqai Ne Zaman Gelecek?

0 KM OTOMOBİL FİYAT LİSTELERİ KARIŞACAK

Yenilenen Qashqai için Nissan yönetimi tarafından yapılan açıklamalar şu şekilde: “2024 Qashqai, yenilenen tasarımı sayesinde keskin ve modern bir dinamizm yayıyor. Qashqai’nin renk yelpazesine üç yeni renk daha eklendi. Belirli ışık koşullarında parıltı veren daha temiz, saf bir renk tonuna sahip İnci Beyazı, Qashqai’nin görsel geometrisinin tanımını keskinleştirme etkisine sahip ve daha zengin bir siyah renk tonuna sahip İnci Siyahı ile ışık koşullarına bağlı olarak koyu mavi ile metalik deniz mavisi arasında bir yerde duruyor gibi görünen, göz alıcı Derin Okyanus rengi. Qashqai serisine yeni eklenen bir yeni versiyon da N-Design versiyonu. Kendi versiyonlarının özellikle cesur olmasını isteyen Qashqai müşterilerine hitap etmek üzere tasarlanan bu yeni versiyon, başarılı estetik dokunuşlar içeriyor.

Yenilenen Qashqai’nin dış tasarımını gören potansiyel veya mevcut müşterilerin dokunsal kalitesi oldukça ileri bir seviyeye taşınmış iç mekana girdiklerinde bu merakları yerini beğeniye bırakacak. Qashqai’nin yenilenen üst versiyonları için gösterge panelinde, kapı eklerinde, kapı kol dayamalarında, orta saklama konsolu kapağında ve hatta dizliklerde bile araç içi ambiyansı yükseltmek için yeni bir Alcantara® uygulaması olacak. Otomotiv dünyasındaki dijital ilerlemeyle senkronize olarak kendini güncelleyen yeni Qashqai, sahip olduğu ileri teknolojileri ile günlük sürüş deneyimini artık daha sezgisel ve güven verici hale getiriyor. Qashqai’nin yeni sürücü destek sistemleri paketi, gelişmiş dikkat ve müdahale sağlamak üzere önemli ölçüde yükseltilerek maksimum sürüş konforu güvenliği sağlıyor. Yenilenen Nissan Qashqai Türkiye’de Eylül ayından itibaren yollara çıkmaya başlayacak. Makyaj operasyonu olduğu için motor seçeneklerinde bir değişim beklenmiyor. Bu bir yenilenme operasyonu olduğu için motor seçeneklerinde sürpriz bir değişim olmayacağı düşünülüyor.

Yeni Skoda Kodiaq Türkiye’de ne zaman satılacak? Yüce Auto Skoda Türkiye resmi açıklamayı yaptı!

Yeni Nissan Qashqai Ne Zaman Gelecek?

Yeni Nissan Qashqai Ne Zaman Gelecek

Yeni Nissan Qashqai Ne Zaman Gelecek?

Yenilenen Nissan Qashqai modelinde yüz tasarımı önemli bir değişim göstermiş. Bu tasarımla gördüğü ilginin biraz daha artmasını bekliyorum. Eylül ayında Türkiye’de satışa sunulduğunda rakiplerinden biraz daha uygun bir fiyatta da olursa satış rakamları markanın yüzünü güldürür.

ARABA HABERCİSİ BAHAR 2024 SAYISI