Söylemiştim! Elektrikli Otomobillerde yeni bir sayfa açıldı! Elektrikli Citroen C4 786.000 TL’ye satışta!

Elektrikli Citroen C4 fiyat listesi.
Elektrikli Citroen C4 fiyat listesi.

Elektrikli Otomobillerde yeni bir sayfa açıldı! Söylemiştim! Elektrikli Citroen C4 786.000 TL’ye satışta! Elektrikli Citroen C4 fiyat.

INSTAGRAM HESABIM

Kompakt hatchback sınıfında kendine özgü tasarımıyla dikkat çeken yeni Citroen C4’ün %100 elektrikli versiyonu e-C4, benzinli C4 ile aynı fiyata müşterilerle buluşuyor.

Herkes için erişilebilir otomobiller üretmeyi amaçlayan Citroen, E-C4 modelini lansmana özel 786.000 TL fiyat avantajı ile Türkiye’de satışa sundu.

Elektrikli Citroen C4, lansman dönemine özel olarak E-Şarj iş birliğiyle 1 yıllık ücretsiz enerji ve duvar tipi şarj cihazı (Wallbox) hediyeleriyle ilk müşterilerilerine teslim ediliyor.

Elektrikli C4, 350 km (WLTP döngüsü) menziliyle günlük kullanım dışında uzun yolculukları da konforlu hale getiriyor.

Teknik özellikler
Güç: 136 HP (100 kW)
Tork: 260 Nm
Batarya: Lityum iyon
Batarya Kapasitesi: 50 kWsa; Menzil: 350 km WLTP
Dahili şarj cihazı (OBC): 7,4 kW

Şarj süreleri:
100 kW hızlı şarj (DC) istasyonu: 30 dakikada %80 / 10 dakikada 100 km menzil
Wall Box 7,4 kW / 22 kW: 7 saat 30 dakika

Dacia Türkiye’nin Ekim kampanyası açıklandı! Seneye öde seçeneğinin yanında yakıt hediyesi de veriliyor!

Araba Habercisi Ekim 2022 Sayısını Nerelerden Okurum? Tüm sayıları nerelerden okurum?

Araba Habercisi Dergisi’nin Ekim 2022 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor?

Araba Habercisi Dergisi 44. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 44. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz.

Araba Habercisi Dergisi’ni Türk Telekom üzerinden okumak isteyenlerse Türk Telekom e dergi uygulamasını indirerek okuyabilir. Türk Telekom e dergi uygulaması hem App Store hem de Google Play üzerinden indirilebiliyor.

Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

Dergimiz ayrıca dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden de yayınlanıyor. Uluslararası dergi platformu Magzter’e web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

Elektrikli Citroen C4 fiyat.

Elektrikli Citroen C4 fiyat listesi.

Elektrikli Citroen C4 fiyat.