Uygun Fiyatlı 7 kişilik SUV yaptılar! Küçük SUV olmasına rağmen kabına sığmayacak!

İŞTE ÇOK SORULAN O ARABA! Yepyeni Citroen C3 Aircross ile ilgili bilgiler resmi olarak açıklandı! Yeni Citroen C3 Aircross 2024.

0 KM OTOMOBİL FİYAT LİSTELERİ KARIŞACAK

Açıklanan bu bilgiler bana Citroen Türkiye yönetimi tarafından basın bülteni olarak iletilmiştir. Haberin devamında yapılan resmi açıklamanın detaylarını bulabilirsiniz.

İDDİALI BİR FİYATLANDIRMA DEDİLER

Citroen, sektöre kazandırdığı yeniliklere bir yenisini daha ekliyor. Bu kapsamda B-SUV segmentindeki iddialı modeli C3 Aircross’u yenileyen marka, aracın ilk görüntülerini yayınladı. Hatchback C3 ile aynı tasarım kimliğini paylaşan yeni C3 Aircross, geniş iç hacmi ve gelişmiş araç içi konfor özelliklerini rekabetçi bir fiyat politikasıyla sunmaya hazırlanıyor. C3 Aircross, hacthback sınıfındaki C3 ile aynı Akıllı Otomobil Platformu’nu esas alıyor ve bu sayede özellikle güç-aktarma sistemlerinde esneklik ve maliyet verimliliği sağlıyor. Baştan aşağı radikal bir değişime uğrayan yeni C3 Aircross, daha fazla iç hacim, zengin motor seçenekleri, üst düzey araç içi konfor özelliklerini iddialı bir fiyatlandırma ile sunarak segmentinde tamamen yeni bir dönem başlatıyor.

BOYU NEREDEYSE KOMPAKT SUV OLDU

Yeni C3 Aircross, yumuşak hatlara sahip önceki modelden, daha köşeli, kaslı ve iddialı bir duruş ile yeni tasarıma geçiş yaparak radikal bir tarz değişimi ortaya koyuyor. C3 Aircross, yüksek ve yatay motor kaputu, artırılmış iz genişliği, 690 mm çapındaki büyük tekerlekleri çevreleyen belirgin çamurluk kemerleri ve güçlü omuz çizgisiyle yine güçlü bir SUV karakteri sergiliyor. Her karakteristik çizgi, modele dinamizm ve enerji katıyor. Tüm bu tasarım unsurlarıyla birlikte yeni araç oldukça dengeli ve güçlü bir silüet sunuyor. Yeni C3 Aircross, 4,39 metre uzunluğa ulaşan yeni boyutlarıyla daha fazla iç hacim sağlıyor. Son derece dengeli oranlara sahip olan yeni C3 Aircross sınıfında başarılı aks mesafesiyle dikkat çekiyor. Yine bu uzun aks mesafesi arka yolcular için daha fazla diz mesafesi de sağlıyor. C3 Aircross’un boyut ve tasarımıyla ortaya koyduğu geniş yaşam alanı, tüm yolcular için sunulan konforlu seyahat özelliğini yeni bir seviyeye taşıyor. Ayrıca C3 Aircross, mükemmel kullanım esnekliği sunarak aile hayatını kolaylaştıran çözümler barındırıyor. C3 Aircross, geniş ve işlevsel iç hacmine karşın park ve manevraları kolaylaştıran kompakt dış boyutlara sahip. Böylece C3 Aircross, pratik, çok yönlü, güven verici ve yaşamı kolaylaştıran bir SUV olarak öne çıkıyor.

YENİ CITROEN C3 AIRCROSS NE ZAMAN SATILACAK?

Yeni Citroen C3 Aircross 2024.

Yaz aylarında Avrupa’da pazara sunulması planlanan yeni C3 Aircross, son derece rekabetçi kompakt SUV pazarında tamamen yeni bir vizyon sunuyor. Avrupa’da B-SUV satışları 2020 yılından bu yana B-HB satışlarını geride bırakıyor. Rekabetin her geçen gün arttığı bu pazarda satışlar her yıl 2 milyon adedi aşıyor. Citroen bu pazar segmentine 2008 yılında C3 Picasso ile girdi. Aslında o yıllarda gerçek anlamda bir B-SUV sınıfı olmamasına rağmen marka, yenilikçi bir yaklaşımla “sihirli kutu” karakterine sahip işlevsel bir araçla yükseltilmiş sürüş pozisyonu ve geniş iç mekana sahip bir model sunuyordu. 2017 yılında Aircross ile buna bir maceracının kodlarını ekleyerek yine pratiklik özelliklerini koruyan C3 Aircross ortaya çıktı. Bugüne gelindiğinde ise Citroen, ailelerin beklentilerini karşılamak üzere yeniden tasarlanan yeni C3 Aircross’u 2024 yılının ortalarında tanıtacak. Yeni C3 Aircross; güçlü ve iddialı tasarımı, daha fazla yaşama alanı ve belirli pazarlarda sunulacak olan 7 kişilik modüler versiyonuyla, hibritten tamamen elektrikliye kadar elektrikli güç-aktarma seçenekleri ve kabindeki konfor ve bağlantı özellikleriyle tamamen yeni bir tarz ortaya koyuyor.

Yeni Renault Kangoo Türkiye’de satışa sunuldu! Kangoo elektrikli versiyonuyla da Türkiye yollarına hazır!

Yeni Citroen C3 Aircross 2024.

Yeni Citroen C3 Aircross 2024

Yeni Citroen C3 Aircross 2024.

ARABA HABERCİSİ BAHAR 2024 SAYISI