Engelli Raporuyla ÖTV Muafiyetli araç satın alma limiti 1 milyon TL oldu! Hangileri satın alınabilecek?

Engelli Raporlu araba limiti 2023.
Engelli Raporlu araba limiti 2023.

Engelli Raporuyla ÖTV Muafiyetli araç satın alma limiti 1 milyon TL oldu! Hangileri satın alınabilecek? Hangi arabalar engelli raporlu araç limiti 2023 ile satın alınamayacak. 2023 Engelli Raporlu Araç modelleri hangileri oldu? Engelli Raporlu araba limiti 2023.

INSTAGRAM HESABIM

Engelli raporuyla araç satın alma limiti 450 bin TL’den 1 milyon TL’ye çıkarıldı. 2023 ÖTV Muafiyetli araçlar bu yeni limite göre satın alınabilecek. Ancak Kompakt SUV satın almak için bu limit yeterli olmayacak. Çünkü Kompakt SUV modellerin büyük bir bölümünün fiyatı henüz Ocak fiyatları açıklanmadan 1 milyon TL’nin üzerine çıkmış durumda.

Peki bu raporla hangi araçlar satın alınabilecek? Ocak fiyatları belli olmadığı için sadece model isimlerine yer veriyorum.

Toyota Corolla Sedan / Hibrit Sedan

Toyota Corolla Cross

Fiat Egea Cross / Fiat Egea Sedan

Renault Megane Sedan

Honda Civic sedan

Dacia Duster

Peugeot 2008

Opel Crossland

Ford Focus Sedan

Hyundai Kona

Kia Stonic

Seat Arona

Bunlar sadece birkaç örnek. Ocak fiyatları açıklandığı zaman daha detaylı bir tablo hazırlarım. Ancak bu tabloya engellerin hayatını kolaylaştıracak kompakt SUV modellerin çoğunun girmeyeceğini hatırlatmak istiyorum. Dacia Duster ve bir iki kompakt SUV modelin giriş paketleri dışında bu limitle satın alınabilecek Kompakt SUV olmayacak.

Kompakt SUV modellerin fiyatları nasıl? Togg bugün satışa sunulsa çoğundan ucuz olması bekleniyor!

Engelli Raporlu araba limiti 2023.

Engelli Raporlu araba limiti 2023.

Engelli Raporlu araba limiti 2023.

Araba Habercisi Ocak 2023 Sayısını Nerelerden Okurum? Tüm sayıları nerelerden okurum?

Araba Habercisi Dergisi’nin Ocak 2023 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor?

Araba Habercisi Dergisi 47. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 47. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz.

Araba Habercisi Dergisi’ni Türk Telekom üzerinden okumak isteyenlerse Türk Telekom e dergi uygulamasını indirerek okuyabilir. Türk Telekom e dergi uygulaması hem App Store hem de Google Play üzerinden indirilebiliyor.

Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

Dergimiz ayrıca dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden de yayınlanıyor. Uluslararası dergi platformu Magzter’e web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

MSE Medya Dergi Grubu Ailesi’nin bir üyesi olan Araba Habercisi Dergisi dergi çıkarmanın zor olduğu bu dönemde 47. sayısını görme başarısını göstererek benim için haklı gururlardan biri oldu.