Martı TAG sistemi UBER gibi mi çalışıyor? Martı’nın Tek Araçla Gidelim TAG sistemi nasıl çalışıyor?

MARTI TAG nasıl kullanılıyor?
MARTI TAG nasıl kullanılıyor?

Martı TAG sistemi UBER gibi mi çalışıyor? Martı’nın yeni hizmeti Tek Araçla Gidelim sistemi nasıl çalışıyor? Araç paylaşımını çok yakında daha fazla duyacağız. Bunu ilk olarak bir yerde park halinde bulunan aracı dakikalık kiralayarak yaşamaya başladık. Martı TAG ise bunu bir adım daha ileriye taşıyor. Martı yönetimi tarafından Tek Araçla Gidelim TAG olarak duyurulan sistem nasıl çalışıyor? MARTI TAG nasıl kullanılıyor?

INSTAGRAM HESABIM

UBER gibi mi oluyor? Martı yönetimi tarafından duyurulan Tek Araçla Gidelim TAG araç paylaşım sistemi nedir?

Bilgilere baktığım zaman öncelikle sürücü sisteme aracını kaydettiriyor. Aracını kaydettirecek sürücü istenen belgeleri sisteme yüklüyor. Başvuru Martı yönetimi tarafından onaylandığında sürücü aracını TAG sisteminde kullanmaya başlıyor. Sonrasında sürücü yol arkadaşını istediği yerden alıyor ve istediği yere bırakıyor. Bu sisteme baktığım zaman UBER ile çok benzer olduğunu görüyorum.

Peki yolcu Martı TAG sistemini nasıl kullanıyor?

TAG yolcusu olmak için Martı kullanıcısı olmak ve bu sisteminin kurallarını yerine getirmiş olmak gerekiyor. Sonrasında uygulama üzerinden gitmek istenen yer seçilerek paylaşımlı yolculuk yapılıyor ve katkı payı ödemesiyle belirlenen ücret ödendikten sonra yolculuk sonlanıyor. Martı yönetimi tarafından açıklanan bilgilere göre TAG ile yapılan tüm yolculuklar hatır taşımacılığı kapsamında gerçekleşiyor ve Martı hiçbir komisyon almıyor.

Chery OMODA 5 Türkiye’de kaç paraya satışa sunulur? OMODA 5 ne zaman satılmaya başlıyor?

Araba Habercisi Ocak 2023 Sayısını Nerelerden Okurum? Tüm sayıları nerelerden okurum?

Araba Habercisi Dergisi’nin Ocak 2023 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor?

Araba Habercisi Dergisi 47. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 47. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz.

Araba Habercisi Dergisi’ni Türk Telekom üzerinden okumak isteyenlerse Türk Telekom e dergi uygulamasını indirerek okuyabilir. Türk Telekom e dergi uygulaması hem App Store hem de Google Play üzerinden indirilebiliyor.

Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

Dergimiz ayrıca dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden de yayınlanıyor. Uluslararası dergi platformu Magzter’e web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

MSE Medya Dergi Grubu Ailesi’nin bir üyesi olan Araba Habercisi Dergisi dergi çıkarmanın zor olduğu bu dönemde 47. sayısını görme başarısını göstererek benim için haklı gururlardan biri oldu.

MARTI TAG nasıl kullanılıyor?

MARTI TAG nasıl kullanılıyor?,

MARTI TAG nasıl kullanılıyor?