İkonik Renault 4’ün modern ve elektrikli versiyonu Paris Otomobil Fuarı’nda görücüye çıktı!

2023 Renault 4EVER Trophy.
2023 Renault 4EVER Trophy.

İkonik Renault 4’ün modern ve elektrikli versiyonu Paris Otomobil Fuarı’nda görücüye çıktı! 2023 Renault 4EVER Trophy.

INSTAGRAM HESABIM

Renault, ikonik Renault 4’ün modern, elektrikli versiyonunu Paris Otomobil Fuarı’nda görücüye çıkardı. Bu araç Renault markası adına geleceğin tamamen elektrikli B segmenti SUV modelini temsil ediyor.

Renault 4EVER Trophy, eskileri, anıları geri getirirken yeni anıların yaşanmasını sağlayacak deniyor.

Araç, karbon fiber tavana yerleştirilmiş yedek lastik ve arka kapının üst kısmındaki kürek gibi detaylarla dikkat çeken bir tasarım sunuyor. Küçük ve derli toplu boyutlarıyla bu aracın hem erkekler hem de kadınlar için ideal bir araç olacağı da belirtiliyor.

Renault 5 modelinde olduğu gibi, B segmenti elektrikli araçlar için yeni CMF-BEV platformu kullanılarak üretilmiş.

4160 mm uzunluğunda, 1950 mm genişliğinde, 1900 mm yüksekliğinde olan araç 2570 mm dingil mesafesi sunuyor.

4EVER Trophy’deki her tekerlek, lastik basıncını araziye uyacak şekilde ayarlamak için otomobilin içinden kolayca ayarlanabilen bir kompresöre sahip.

Renault Kangoo E-Tech Electric Paris Otomobil Fuarı’nda tanıtılıyor! İşte aracın öne çıkan özellikleri!

Araba Habercisi Ekim 2022 Sayısını Nerelerden Okurum? Tüm sayıları nerelerden okurum?

Araba Habercisi Dergisi’nin Ekim 2022 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor?

Araba Habercisi Dergisi 44. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 44. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz.

Araba Habercisi Dergisi’ni Türk Telekom üzerinden okumak isteyenlerse Türk Telekom e dergi uygulamasını indirerek okuyabilir. Türk Telekom e dergi uygulaması hem App Store hem de Google Play üzerinden indirilebiliyor.

Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

Dergimiz ayrıca dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden de yayınlanıyor. Uluslararası dergi platformu Magzter’e web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

2023 Renault 4EVER Trophy.

2023 Renault 4EVER Trophy.

2023 Renault 4EVER Trophy.