Renault Kangoo E-Tech Electric Paris Otomobil Fuarı’nda tanıtılıyor! İşte aracın öne çıkan özellikleri!

2023 Renault Kangoo E Tech.
2023 Renault Kangoo E Tech.

Renault Kangoo E-Tech Electric Paris Otomobil Fuarı’nda tanıtılıyor! İşte bu aracın öne çıkan özellikleri! 2023 Renault Kangoo E Tech.

INSTAGRAM HESABIM

Elektrikli Renault Kangoo’nun en çok merak ettiğim detaylarından birisi bagaj hacmi. Burada 850 litrelik bir kullanım alanı sunan araç, sürgülü koltukların getirdiği artıyla 2500 litreye kadar kullanım alanı sunabiliyor. Bunun yanında yaklaşık 50 litrelik kullanım alanı da aracın yaşam alanında sunuluyor.

Araçta kullanılan bataryalara Renault tarafından 8 yıl ya da 160 bin kilometre garantisi veriliyor. Oldukça iyi bir rakam.

Sürüş karakteri açısından baktığım zaman Elektrikli Renault Kangoo, 120 HP güç, 245 Nm tork üretiyor. Burada önemli olan Eco modu. Eğer bu sürüş karakterini tercih ederseniz aracın son hızı 110 km/s ve motorun ürettiği güç 75 HP ile sınırlandırılıyor.

Yeni Kangoo E-Tech Electric, ısı pompasıyla çalışan çift bölgeli bir klima sistemine sahip. Bu sayede klima sistemi çalışmak için gücünü bataryalardan almıyor. Bu sistemin araca 30 kilometre daha fazla menzil sağladığı belirtiliyor.

En çok merak edilen konulardan birisi olan menzilse WLTP formunda 285 kilometre olarak açıklanıyor.

Renault, 2025 yılına kadar orada 480.000 EV üretmeyi planlıyor.

ÖTV matrahlarının güncellenmesine ihtiyaç var fakat böyle bir değişikliğin olacağını beklemiyorum!

Araba Habercisi Ekim 2022 Sayısını Nerelerden Okurum? Tüm sayıları nerelerden okurum?

Araba Habercisi Dergisi’nin Ekim 2022 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor?

Araba Habercisi Dergisi 44. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 44. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz.

Araba Habercisi Dergisi’ni Türk Telekom üzerinden okumak isteyenlerse Türk Telekom e dergi uygulamasını indirerek okuyabilir. Türk Telekom e dergi uygulaması hem App Store hem de Google Play üzerinden indirilebiliyor.

Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

Dergimiz ayrıca dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden de yayınlanıyor. Uluslararası dergi platformu Magzter’e web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

2023 Renault Kangoo E Tech.

2023 Renault Kangoo E Tech.

2023 Renault Kangoo E Tech.