Boyasız Onarım Otomobillerin İkinci El Değerini Koruyor! Kapıda onarım hizmeti de veriyorlar!

Boyasız Onarım Kapıda Servis RS.
Boyasız Onarım Kapıda Servis RS.

Boyasız Onarım İkinci El Değerini Koruyor! Kapıda onarım hizmeti de veriyorlar! Boyasız Onarım Kapıda Servis RS.

INSTAGRAM HESABIM

Sıfır kilometre ve ikinci el araç pazarında son yıllarda yaşanan gelişmeler, satış sonrası hizmetlerinde de değişimlere yol açmaya devam ediyor. Sıfır kilometredeki arz sorunları, döviz kuru ve enflasyon sebebiyle son 2 yıldır sürekli değeri artan ikinci el araçların sahipleri, kaportadaki hasar onarımlarında çoğunlukla boyasız onarımı tercih etmeye başladı.

Oto ekspertizin de olmazsa olmaz olduğunu ifade eden RS Boyasız Onarım Marka Başkanı Eray Afet, “Boyasız onarılan parçalar sayesinde ekspertizde araçta değişen-boya parça çıkmaması, TRAMER’e yansımaması gibi unsurlar sebebiyle araç sahipleri boyasız onarımı tercih ediyor. Kapıda onarım hizmetimiz sayesinde aracın bulunduğu ortam koşulları uygunsa, onarımı yerinde de gerçekleştiriyoruz” diyor.

Yeni Mercedes-AMG EQE SUV tanıtıldı! 687 beygir güç üreten bu elektrikli SUV performansıyla zirvede!

Araba Habercisi Ekim 2022 Sayısını Nerelerden Okurum? Tüm sayıları nerelerden okurum?

Araba Habercisi Dergisi’nin Ekim 2022 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor?

Araba Habercisi Dergisi 44. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 44. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz.

Araba Habercisi Dergisi’ni Türk Telekom üzerinden okumak isteyenlerse Türk Telekom e dergi uygulamasını indirerek okuyabilir. Türk Telekom e dergi uygulaması hem App Store hem de Google Play üzerinden indirilebiliyor.

Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

Dergimiz ayrıca dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden de yayınlanıyor. Uluslararası dergi platformu Magzter’e web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

Boyasız Onarım Kapıda Servis RS.

Boyasız Onarım Kapıda Servis RS.

Boyasız Onarım Kapıda Servis RS.