Kral öldü! Yaşasın yeni kral! Opel Insignia üretimi sona erdi! Insignia’nın yerini bu model alıyor!

Yeni Opel insignia 2023.
Yeni Opel insignia 2023.

Kral öldü! Yaşasın yeni kral! Opel Insignia üretimi resmen sona erdi! Insignia’nın yerini bu model alıyor! Yeni Opel insignia 2023.

Instagram Hesabım

Amiral gemileri teker teker aramızdan ayrılıyor. Ford Mondeo, Renault Talisman, Volkswagen Passat derken sıra Opel Insignia’ya geldi.

Birincisi otomotiv sektöründe yaşanan değişim artık kendini iyice gösteriyor. Elektrikli Otomobillerle birlikte SUV/Crossover olarak adlandırdığımız modellere geçiş hızla sürüyor.

Opel yönetimi de Insignia modeli için hazırlık planlarını ve yol haritasını belirledi. Opel OV85 kod adıyla ilerleyen fotoğrafta gördüğünüz araç İtalya’da üretilecek. OV85 kod adı yakın bir zamanda Insignia ismini geçmişini devam ettirmeye başlayacak.

Bu model neden İtalya’da üretiliyor? Fiat Grubu ve PSA Grubu’nun birleşmesiyle kendini gösteren Stellantis şekilleniyor. Bu nedenle fabrika yapılanmaları konusunda da hızlı adımlar atılmaya başladı. Sonuç olarak karşımıza Manta 2+2 olarak çıkan bu araçta İtalya’da Fiat Grubu’nun fabrikalarında üretilecek.

Elektrikli bir amiral gemisine dönüşecek olan Insignia, Manta E Konsept olarak açıklanan bu görsel üzerinde şekillenecek.

Oyak Renault’nun üreteceği yeni model Mitsubishi Colt olacak! Elektrikli bir model üretime eklenir mi?

Araba Habercisi Yaz Sayısını Nerelerden Okurum? Tüm sayıları nerelerden okurum?

Araba Habercisi Dergisi’nin Yaz 2022 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor?

Araba Habercisi Dergisi 42. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 42. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz.

Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

Araba Habercisi Dergisi’ni Türk Telekom üzerinden okumak isteyenlerse Türk Telekom e dergi uygulamasını indirerek okuyabilir. Türk Telekom e dergi uygulaması hem App Store hem de Google Play üzerinden indirilebiliyor.

Dergimiz ayrıca dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden de yayınlanıyor. Uluslararası dergi platformu Magzter’e web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

Renault Megane Sedan’ı bu yılın sonundan itibaren Oyak Renault yerine Karsan üretmeye başlıyor!

Araba Habercisi Dergisi Yaz 2022 Sayısı’nda neler var? Yeni Opel insignia 2023

Siz isterseniz yine de önce boyaya bakın!

Yeni Suzuki S-CROSS Türkiye Yollarına Çıktı!

Yeni MG ZS EV Son Çeyrekte Türkiye’de satışa sunuluyor.

Hoşça kal Kadjar Merhaba Austral.

Audi A6 Avant e-tron concept gösterildi!

Ateş gibi araba: Mazda 3.

Yeni Dacia Duster hiç olmadığı kadar güçlü.

Renault MORPHOZ gerçek oldu.

Elektrikli araçların menzilinde devrim: Mercedes Vision EQXX.

Yeni Opel insignia 2023.

Yeni Opel insignia 2023

 

Yeni Opel insignia 2023.