İşte yeni Fiat Doblo! Yeni Doblo Stellantis Grubu’nun diğer hafif ticari araçlarının karakterine büründü!

Yeni Fiat Doblo 2023.
Yeni Fiat Doblo 2023.

İşte yeni Fiat Doblo! Yeni Doblo Stellantis Grubu’nun diğer hafif ticari araçlarının karakterine büründü! Yeni Fiat Doblo 2023.

Instagram Hesabım

Yeni Fiat Doblo ortaya çıktı. Stellantis Grubu’nun diğer hafif ticari araçlarını karakterine büründü. Yani Peugeot Rifter, Opel Combo, Citroen Berlingo ile aynı karakterle karşımıza çıkacak. Bilindiği gibi bu ortaklıkla Toyota Proace City modeli de yer alıyor.

Fiat Doblo’nun Stellantis grubunun diğer üyelerinin platformunu kullanmaya başlamasıyla birlikte bu ailede görev yapan motor seçenekleri araçta yer alacak. Yani 1.2 litre benzinli ve 1.5 litre dizel motor seçenekleri bu aracın ön plana çıkan güç seçenekleri olacak. Bunun yanında ailenin tüm üyelerinde olduğu gibi Fiat Doblo’nun yüzde 100 elektrikli bir versiyonu da olacak. Artık Türkiye’de üretilmeyecek olan Fiat Doblo’nun 2023 yılından itibaren yollara çıkması bekleniyor.

Arabanın yürütme maliyetleri arttı her 100 kişiden 40’ı ikinci el araba satın almaktan vazgeçiyor!

Araba Habercisi Haziran 2022 Sayısını Nerelerden Okurum? Tüm sayıları nerelerden okurum?

Araba Habercisi Dergisi’nin Haziran 2022 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor?

Araba Habercisi Dergisi 41. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 41. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz.

Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

Araba Habercisi Dergisi’ni Türk Telekom üzerinden okumak isteyenlerse Türk Telekom e dergi uygulamasını indirerek okuyabilir. Türk Telekom e dergi uygulaması hem App Store hem de Google Play üzerinden indirilebiliyor.

Dergimiz ayrıca dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden de yayınlanıyor. Uluslararası dergi platformu Magzter’e web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

Yeni Fiat Doblo 2023.

Yeni Fiat Doblo 2023

Yeni Fiat Doblo 2023

Araba Habercisi Dergisi Haziran 2022 Sayısı’nda neler var? Araba Dergileri Haziran 2022.

Cem Bölükbaşı hakkında fikrim.

Elektrikli E Serisi Mercedes EQE satışa sunuldu.

Makyajlanan Ford Focus gün sayıyor.

Hyundai Staria çok iddialı geldi.

Mercedes EQS modelinin özellikleri neler?

İyi bir otomobil arıyorsanız doğru yerdesiniz: Fiat Egea HB.

Honda Accord Volkswagen Passat’ın tahtını alır mı?

Heybetli, güçlü ve hibrit Sorento’yu test ettim.

Yeni Opel Grandland satışa sunuldu!

Elektrikli Subaru SUV Solterra geliyor!

Yeni Kia Sportage kompakt SUV’da çıtayı yükseltti.