Söylenti! Bu gece saat 00.00’da motorinin litresi zamlanacak! Söylentiye göre motorin ne kadar zamlanacak!

Motorin Zammı Haziran 2022
Motorin Zammı Haziran 2022

Söylenti! Bu gece saat 00.00’da motorinin litresi zamlanacak! Söylentiye göre motorin ne kadar zamlanacak! Motorin Zammı Haziran 2022.

Instagram Hesabım

Öncelikle şunu söylemek isterim bu bir söylenti. Bazı sosyal medya hesaplarından gördüğüm açıklamalar. Eğer gerçek olursa motorinin litre fiyatı bu gece 00.00’da aşağıdaki gibi olacak.

Güncel fiyatları Shell Türkiye’nin internet sitesinden Ankara Merkez için açıklanan listeden aldım.

Söylentiler doğru çıkarsa bu gece motorinin litresine 1.93 TL zam gelecek. Bugün 26.02 TL olarak geçerli olan motorinin litresi zam haberleri doğru çıkarsa 27.95 TL olacak. Türkiye’nin bazı şehirlerindeyse motorinin litre fiyatı 28 TL’nin üzerine çıkacak.

100 kilometrede 6 litre tüketen dizel bir araba 167.7 TL yakacak. Kilometre başına tüketim maliyeti 1.68 TL olacak.

100 kilometrede 7 litre tüketen dizel bir araba 195.6 TL yakacak. Kilometre başına tüketim maliyeti 1.95 TL olacak.

100 kilometrede 8 litre tüketen dizel bir araba 223.6 TL yakacak. Kilometre başına tüketim maliyeti 2.23 TL olacak.

Unutmayın, yukardaki rakamlar söylenti doğru çıkarsa geçerli olacak.

İşte yeni Fiat Doblo! Yeni Doblo Stellantis Grubu’nun diğer hafif ticari araçlarının karakterine büründü!

Araba Habercisi Haziran 2022 Sayısını Nerelerden Okurum? Tüm sayıları nerelerden okurum?

Araba Habercisi Dergisi’nin Haziran 2022 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor?

Araba Habercisi Dergisi 41. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 41. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz.

Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

Araba Habercisi Dergisi’ni Türk Telekom üzerinden okumak isteyenlerse Türk Telekom e dergi uygulamasını indirerek okuyabilir. Türk Telekom e dergi uygulaması hem App Store hem de Google Play üzerinden indirilebiliyor.

Dergimiz ayrıca dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden de yayınlanıyor. Uluslararası dergi platformu Magzter’e web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

Motorin Zammı Haziran 2022.

Motorin Zammı Haziran 2022

Motorin Zammı Haziran 2022.