Volvo Cars yöneticileri 2022’nin ilk çeyreğinde istikrarsız bir ortamda istikrarlı bir performans dedi!

Volvo Cars 2022 satış rakamları.
Volvo Cars 2022 satış rakamları.

Volvo Cars yöneticileri 2022’nin ilk çeyreğinde istikrarsız bir ortamda istikrarlı bir performans dedi! Volvo Cars 2022 satış rakamları.

Instagram Hesabım

Volvo Cars, 2022’nin ilk çeyreğinde Ukrayna’daki savaşın neden olduğu sorunlar ve Asya’daki Covid-19 karantinalarının gölgesinde satış sonuçlarını açıkladı.

Volvo Cars CEO’su Jim Rowan, “Savaş aynı zamanda zaten yükselen enflasyonu yeni zirvelere çıkardı ve kırılgan olan tedarik zincirlerini daha da alt üst etti” dedi. Otomotiv sektörünün yaşadığı sorunlarla ilgili en net açıklamalardan biri bu oldu.

Volvo Cars’ın geliri geçen yılın aynı dönemine göre 68,6 milyar SEK’ten (İsveç Kronu) 74,3 milyar SEK’e çıktığı açıklandı. Volvo Cars, şirketi etkileyen tedarik zinciri kısıtlamalarının hafiflemesiyle, ilk çeyrekte toplam 148.295 otomobil sattı.

Şirket, belirsizliklerin çok olmasına rağmen, 2021 yılına kıyasla 2022 yılının tamamı için satış hacimlerinde marjinal bir büyüme bekliyor.

Bu önerilere kulan verenler yakıt tüketimini azaltır! İşte daha az yakıt tüketmenin 5 önemli yolu!

Araba Habercisi Mayıs 2022 Sayısını Nerelerden Okurum? Tüm sayıları nerelerden okurum?

Araba Habercisi Dergisi’nin Mayıs 2022 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor?

Araba Habercisi Dergisi 40. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 40. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz.

Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

Araba Habercisi Dergisi’ni Türk Telekom üzerinden okumak isteyenlerse Türk Telekom e dergi uygulamasını indirerek okuyabilir. Türk Telekom e dergi uygulaması hem App Store hem de Google Play üzerinden indirilebiliyor.

Dergimiz ayrıca dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden de yayınlanıyor. Uluslararası dergi platformu Magzter’e web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

Volvo Cars 2022 satış rakamları.

Volvo Cars 2022 satış rakamları.

Volvo Cars 2022 satış rakamları.