Volkswagen Grubu BP ile anlaştı! Arka arkaya elektrikli araçlar için hızlı şarj istasyonları hayata geçirilecek!

Volkswagen Group BP Electric Vehicles.
Bernard Looney BP, Herbert Diess VW (sağda)

Volkswagen Grubu BP ile anlaştı! Arka arkaya elektrikli araçlar için hızlı şarj istasyonları hayata geçirilecek! Volkswagen Group BP Electric Vehicles.

Instagram Hesabım

Elektrikli arabaları nasıl şarj edeceğiz, nereden bulacağız soruları hızla sona eriyor. Volkswagen Grubu ve BP bu durumu sonlandırmak için hızlı bir planı devreye aldı.

BP ve Volkswagen Grubu tarafından hayata geçirilen ilk şarj ünitesi Almanya’nın Düsseldorf kentinde hizmet vermeye başladı. Almanya ve İngiltere’de 24 ay içinde 4.000’e kadar elektrikli otomobil şarj noktasının olması planlanıyor.

BP’nin büyüyen şarj ağı Volkswagen, Skoda ve Seat/Cupra araç içi gösterge panellerine entegre edilecek. Bu sayede sürücüler BP’deki en yakın şarj istasyonunu çok kısa bir süre içinde bulabilecek.

Bu anlaşmayla birlikte var olan benzincilerin hızlı bir şekilde elektrikli otomobil şarj istasyonuna dönüştürülmesi konusunda da önemli bir adım atılmış oldu.

Bu önerilere kulan verenler yakıt tüketimini azaltır! İşte daha az yakıt tüketmenin 5 önemli yolu!

Araba Habercisi Mayıs 2022 Sayısını Nerelerden Okurum? Tüm sayıları nerelerden okurum?

Araba Habercisi Dergisi’nin Mayıs 2022 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor?

Araba Habercisi Dergisi 40. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 40. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz.

Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

Araba Habercisi Dergisi’ni Türk Telekom üzerinden okumak isteyenlerse Türk Telekom e dergi uygulamasını indirerek okuyabilir. Türk Telekom e dergi uygulaması hem App Store hem de Google Play üzerinden indirilebiliyor.

Dergimiz ayrıca dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden de yayınlanıyor. Uluslararası dergi platformu Magzter’e web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

Volkswagen Group BP Electric Vehicles.

Volkswagen Group BP Electric Vehicles.
Bernard Looney BP, Herbert Diess VW (sağda)

Volkswagen Group BP Electric Vehicles.