Cupra’nın gücünü arkasına alan Seat 10.5 milyar Euro ile şirket tarihinin en yüksek ikinci cirosunu yaptı!

Seat 2022 gelir sonuçları
Seat 2022 gelir sonuçları

Cupra’nın gücünü arkasına alan Seat 10.5 milyar Euro ile şirket tarihinin en yüksek ikinci cirosunu yaptı! Seat 2022 gelir sonuçları.

YOUTUBE KANALIM

Gümbür gümbür geliyorlar.

SEAT, şirket tarihindeki en yüksek ikinci ciro olan 10,5 milyar Euro’luk yıllık ciroya ulaştı. Şirketin cirosu %14 artarak 9.2 Milyar Euro’dan 10.5 Milyar Euro’ya yükseldi. Bu, şirketin 73 yıllık tarihindeki 2019’daki 11.1 Milyar Euro’luk rekorun ardından en büyük ikinci ciro olarak tarihe geçti.

SEAT’ın 2022 faaliyet karıysa 179 milyon Euro artarak 550 milyon Euro’ya yükseldi. 2021 yılında 371 milyon Euro olarak gerçekleşmişti.

2023’te SEAT, elektrifikasyona ve CUPRA büyümesine yönelik dönüşümünü hızlandıracak ve daha da ileriye gitmek için adımlarını hızlandıracak.

SEAT, Volkswagen Grubu, PowerCo ve the Future ile birlikte kurdukları Fast Forward ortaklığıyla İspanya’yı elektrikli araçlar için Avrupa üretim merkezi haline getirmek üzere 10 milyar Euro’luk yatırım taahhüdünde bulunarak elektrifikasyona doğru büyük bir adım da attı.

TOGG TESTİMİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Araba Habercisi Mart 2023 Sayısını Nerelerden Okurum? Tüm sayıları nerelerden okurum?

Araba Habercisi Dergisi’nin Mart 2023 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor? Dergimiz bundan sonra bedava indirerek, okunabiliyor.

Araba Habercisi Dergisi 49. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 49. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz. Dergimizi bağlantılardan da görebileceğiniz gibi web sitemizden de ücretsiz olarak indirerek okuyabilirsiniz.

Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

Dergimiz ayrıca dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden de yayınlanıyor. Uluslararası dergi platformu Magzter’e web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

MSE Medya Dergi Grubu Ailesi’nin bir üyesi olan Araba Habercisi Dergisi dergi çıkarmanın zor olduğu bu dönemde 49. sayısını görme başarısını göstererek benim için haklı gururlardan biri oldu.

ARABA HABERCİSİ MART 2023 SAYISINI İNDİR

Seat 2022 gelir sonuçları.

Seat 2022 gelir sonuçları

Seat 2022 gelir sonuçları.