Ford Otosan 2023 atakları başlıyor! Çığır açacak olan Ford E-Transit Courier 5 Nisan’da tanıtılıyor!

Ford E Transit Courier tanıtılıyor!
Ford E Transit Courier tanıtılıyor!

Ford Otosan 2023 atakları başlıyor! Çığır açacak olan Ford E-Transit Courier 5 Nisan’da tanıtılıyor! Ford E Transit Courier tanıtılıyor!

YOUTUBE KANALIM

Ford Otosan tarafından gönderilen davetle birlikte Ford E Transit Courier modelinin ne zaman tanıtılacağı ortaya çıkmış oldu. İletilen davette, “Ford Pro, tasarım ve mühendisliğini Ford Otosan’ın üstlendiği yeni Ford E-Transit Courier’i 5 Nisan’da online bir lansmanla tanıtıyor” açıklaması yapıldı. Bu davet Ford Pro Avrupa Genel Müdürü Hans Schep ve Ford Otosan Genel Müdürü Güven Özyurt sözcülüğünde gerçekleştirilecek.

Ford ve Volkswagen ortaklığı ne durumda?

Yenilenen ve kapasitesi artırılan Ford Otosan Yeniköy Fabrikası’nda üretilecek olan Yeni Ford Transit Custom modelinden ilk üretim fotoğrafları geçtiğimiz günlerde gelmişti. Bu aracın deneme üretimleri başladığını gösteren fotoğraflar olmuştu. Deneme üretimlerine başlandığı fotoğraflardan görünen Transit Custom, Volkswagen ortaklığıyla yeni Transporter olarak karşımıza çıkacak.

Bunun öncesinde hepimizin bildiği gibi Yeni Volkswagen Caddy modeli Ford Tourneo Connect olarak karşımıza çıkmıştı. Ford ve Volkswagen ortaklığının yeni modeli olacak olan Transit Custom ise bu ortaklığı daha da ileri bir seviyeye taşıyacak. Bu iki önemli modelin dizel motorlu versiyonlarının yanında hem hibrit hem de elektrikli seçenekleri üretilecek.

Bunun yanında otomobil ortaklığında da gelişmeler sürüyor. Volkswagen tarafından üretilen elektrikli model ailesi ID’nin Ford versiyonları da 2023 yılından itibaren karşımıza çıkmaya başlayacak diyorduk. Bunun ilk örneği Ford Explorer olarak karşımıza çıktı. Özellikle uygun fiyatlı elektrikli araç üretme konusunda iki markanın son derece güçlü bir şekilde geleceği de biliniyor. Bu güçlü ortaklık iki dev markanın tüm dünyada elini fazlasıyla güçlendirirken, maliyetleri azaltma konusunda çok önemli bir rol oynayacak.

Fotoğraflar Koç Holding Otomotiv Grubu Başkanı Haydar Yenigün tarafından paylaşıldı.

TOGG TESTİMİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Araba Habercisi Mart 2023 Sayısını Nerelerden Okurum? Tüm sayıları nerelerden okurum?

Ford E Transit Courier tanıtılıyor!

Araba Habercisi Dergisi’nin Mart 2023 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor? Dergimiz bundan sonra bedava indirerek, okunabiliyor.

Araba Habercisi Dergisi 49. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 49. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz. Dergimizi bağlantılardan da görebileceğiniz gibi web sitemizden de ücretsiz olarak indirerek okuyabilirsiniz.

Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

Dergimiz ayrıca dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden de yayınlanıyor. Uluslararası dergi platformu Magzter’e web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

MSE Medya Dergi Grubu Ailesi’nin bir üyesi olan Araba Habercisi Dergisi dergi çıkarmanın zor olduğu bu dönemde 49. sayısını görme başarısını göstererek benim için haklı gururlardan biri oldu.

ARABA HABERCİSİ MART 2023 SAYISINI İNDİR

 

Ford E Transit Courier tanıtılıyor!

Ford E Transit Courier tanıtılıyor!

Ford E Transit Courier tanıtılıyor!