Mazda tamamen yeni olan bir motorun görev yaptığı CX-60 e-Skyactiv D seçeneğini tanıttı!

Mazda CX 60 eSkyactiv D
Mazda CX 60 eSkyactiv D

Mazda tamamen yeni olan bir motorun görev yaptığı CX-60 e-Skyactiv D seçeneğini tanıttı! Mazda CX 60 eSkyactiv D.

INSTAGRAM HESABIM

Mazda CX-60 e-Skyactiv D, tamamen yeni olan 3.3 litre sıralı 6 silindirli dizel motoru kullanıyor. Bu motor seçeneği arkadan itişli versiyonda 200 PS, dört tekerlekten çekiş sistemine sahip olan versiyonda 254 PS gücü kullanıma sunuyor. 550 Nm’ye kadar tork sunan araç Exclusive-Line, Homura ve Takumi adı verilen donanım paketleriyle satışa sunuluyor.

İngiltere satış fiyatı açıklanan Mazda CX-60 e-Skyactiv D’nin fiyatı 42.990 Sterlinden başlıyor, 50.730 Sterline kadar çıkıyor.

Motorun yüksek torku, CX-60’a 2.500 kg römork ağırlığı çekme kapasitesi verirken, 2.2 litrelik motorun görev yaptığı Skyactiv D seçeneğiyle hemen hemen aynı ağırlığa sahip.

2023’te şirket, Mazda CX-60’tan daha büyük ve üç sıra koltuk sunan yeni bir model olan Mazda CX-80’i piyasaya sürecek.

Togg ve Trendyol kesintisiz kullanıcı deneyimi için niyet mektubu imzaladı! Açılışa 7 gün kaldı!

Araba Habercisi Dergisi’nin Ekim 2022 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor? Araba Habercisi Dergisi yayın hayatında önemli adımları teker teker geride bırakıyor.

Araba Habercisi Dergisi 44. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 44. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz.

Araba Habercisi Dergisi’ni Türk Telekom üzerinden okumak isteyenlerse Türk Telekom e dergi uygulamasını indirerek okuyabilir. Türk Telekom e dergi uygulaması hem App Store hem de Google Play üzerinden indirilebiliyor.

Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

Dergimiz ayrıca dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden de yayınlanıyor. Uluslararası dergi platformu Magzter’e web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

Mazda CX 60 eSkyactiv D.

Mazda CX 60 eSkyactiv D

Mazda CX 60 eSkyactiv D