Sarı sayfa sahibinden ikinci el araba fiyatları raporunu açıkladı! 2. El Araç Fiyatları ucuzladı mı?

ikinci el otomobil fiyatları sahibinden 2022.
ikinci el otomobil fiyatları sahibinden 2022.

Sarı sayfa sahibinden ikinci el araba ilanlarıyla ilgili raporu açıkladı! 2. El Fiyatlarının değişimi nasıl? ikinci el otomobil fiyatları sahibinden 2022.

INSTAGRAM HESABIM

sahibinden internet sitesinde yayınlanan ilan verilerinden hazırlanan sahibindex Eylül Vasıta raporu yayınlandı. Rapora göre model yılı daha genç olan araçların satıcılar tarafından talep edilen fiyatlarında gözlemlenen düşüş Eylül ayında da devam etti.

Model yılı 2019 ve sonrası olan araçların fiyatlarında Eylül ayında da düşüş yaşandı ve son iki aylık dönemde toplam düşüş %2 oldu. sahibindex Vasıta raporuna göre genç araçların fiyatlarındaki düşüş, bu araçların yayından kaldırılan ilanlar içerisindeki oranının da artmasına neden oldu.

0-6 yaş aralığındaki otomobillerin tüm kategori içindeki payı, Eylül ayında %24,6’dan %26,6’ya yükseldi. Yaşı daha büyük otomobillerin payı ise %75,4’ten %73,4’e düştü.

Marka & Model sıralamasının lideri Renault – Clio oldu. Sıralama, Volkswagen Passat, Renault – Megane, Opel – Astra ve Ford Focus ile devam etti. Arazi/ SUV & Pick-up kategorisinin marka sıralaması ise Nissan, Volkswagen, Peugeot, Hyundai ve Land Rover oldu.

Tüm ilanların %29’unu yüz bin kilometre altındaki araç ilanları oluşturdu.
Fiyatlara baktığımızda ise 250.0001- 500.000 TL aralığı %39 ile en çok ilan yayınlanan fiyat aralığı oldu.

Fabrikada yenilenmiş ikinci el araba dönemi Türkiye’de resmen başladı! Yenilenmiş 2. el araba nedir?

Araba Habercisi Ekim 2022 Sayısını Nerelerden Okurum? Tüm sayıları nerelerden okurum?

Araba Habercisi Dergisi’nin Ekim 2022 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor?

Araba Habercisi Dergisi 44. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 44. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz.

Araba Habercisi Dergisi’ni Türk Telekom üzerinden okumak isteyenlerse Türk Telekom e dergi uygulamasını indirerek okuyabilir. Türk Telekom e dergi uygulaması hem App Store hem de Google Play üzerinden indirilebiliyor.

Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

Dergimiz ayrıca dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden de yayınlanıyor. Uluslararası dergi platformu Magzter’e web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

ikinci el otomobil fiyatları sahibinden 2022.

ikinci el otomobil fiyatları sahibinden 2022.

ikinci el otomobil fiyatları sahibinden 2022.