Alfa Romeo Yeni Giulia modelini gösterdi! Arkadan itişli bu 280 beygirlik canavar çok karizmatik!

2023 Alfa Romeo Giulia Yeni.
2023 Alfa Romeo Giulia Yeni.

Alfa Romeo Yeni Giulia modelini gösterdi! Arkadan itişli bu 280 beygirlik canavar çok karizmatik! 2023 Alfa Romeo Giulia Yeni.

INSTAGRAM HESABIM

Arkadan itişli ve 280 beygir güç üretiyor. Arkadan itiş dendiğinde zaten akan sular dururken bunu 280 beygir güç ile yapmak gerçekten çok çekici olan iki veri. Bu otomobili kullanmak sürüş keyfine önem verenlerin ağzının suyunu akıtacaktır.

Yakışıklı Alfa Romeo Giulia yenilendi. Yeni Giulia, 2023’ün ilk çeyreğinde satışa sunulacak. Bu satış tarihi Avrupa pazarları için açınlanmış durumda. Türkiye’de ne zaman satışa sunulacağıyla ilgili bilgiler de çok yakında açıklanacaktır.

Aynı şekilde Alfa Romeo markasının iddialı SUV modeli Stelvio’da yenilendi. Bu araçta kardeşi Giulia ile aynı tarihlerde satışa sunulacak. Stelvio modelinde dört tekerlekten çekiş sistemi de görev yapıyor.

Alfa Romeo Stelvio dört tekerlekten çekişli 280 hp benzinli veya 210 hp dizel motor seçenekleriyle satışa çıkacak.

İki aracın da özellikle yüz tasarımında yapılan değişimler ve yeni renk seçenekleri bile gördükleri ilgili artırma konusunda önemli bir görev üstlenecektir.

İşte yenilenecek Ford Kuga böyle görünecek! Ford’un SUV temsilcisinin nasıl olacağı ortaya çıktı!

Araba Habercisi Kasım 2022 Sayısını Nerelerden Okurum? Tüm sayıları nerelerden okurum?

Araba Habercisi Dergisi’nin Kasım 2022 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor?

Araba Habercisi Dergisi 45. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 45. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz.

Araba Habercisi Dergisi’ni Türk Telekom üzerinden okumak isteyenlerse Türk Telekom e dergi uygulamasını indirerek okuyabilir. Türk Telekom e dergi uygulaması hem App Store hem de Google Play üzerinden indirilebiliyor.

Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

Dergimiz ayrıca dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden de yayınlanıyor. Uluslararası dergi platformu Magzter’e web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

2023 Alfa Romeo Giulia Yeni.

2023 Alfa Romeo Giulia Yeni

2023 Alfa Romeo Giulia Yeni.