Dacia doğduğu 1968 yılından bu yana 10 milyonuncu aracını banttan indirdi! İşte en çok satanlar!

En çok satan modeller Dacia
En çok satan modeller Dacia

Dacia doğduğu 1968 yılından bu yana 10 milyonuncu aracını banttan indirdi! İşte en çok satanlar! En çok satan modeller Dacia.

Instagram Hesabım

Dacia, markanın doğduğu 1968 yılından bu yana 10 milyonuncu aracının üretimini kutluyor. Romanya’da üretilen 10 milyonuncu araç Urban Gray renginde şık bir Yeni Dacia Duster Extreme SE oldu.

2,6 milyon Dacia Sandero ve Sandero Stepway, 2017’den beri Avrupa’da en çok satan araç oldu.
2,1 milyon Dacia Duster, 2018’den beri Avrupa’da en çok satan SUV.
1,95 milyon Dacia Logan ve Logan MCV.
2,3 milyon Dacia 1300 ve diğer seçenekleri.

Dacia CEO’su Denis Le Vot, “Üretilmiş 10 milyon araçlık sembolik dönüm noktasını aştığımız için çok gururluyuz. Bu sonuç, müşterilerimiz için neyin gerekli olduğuna odaklanan bir markanın otomobil vizyonunu ödüllendiriyor. Dacia, deneyimine dayanarak büyümeye ve müşterilerimizin yaşam tarzlarına uyarlanmış başarılı araçlar sunmaya devam edecek” diyor.

Bu önerilere kulan verenler yakıt tüketimini azaltır! İşte daha az yakıt tüketmenin 5 önemli yolu!

Araba Habercisi Nisan 2022 Sayısını Nerelerden Okurum? Tüm sayıları nerelerden okurum?

Araba Habercisi Dergisi’nin Nisan 2022 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor?

Araba Habercisi Dergisi 39. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 39. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz.

Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

Araba Habercisi Dergisi’ni Türk Telekom üzerinden okumak isteyenlerse Türk Telekom e dergi uygulamasını indirerek okuyabilir. Türk Telekom e dergi uygulaması hem App Store hem de Google Play üzerinden indirilebiliyor.

Dergimiz ayrıca dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden de yayınlanıyor. Uluslararası dergi platformu Magzter’e web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

En çok satan modeller Dacia.