Volkswagen Grubu elektrikli arabaların şarj istasyonlarını benzin istasyonu gibi aynı fiyata getiriyor!

Elektrikli Volkswagen Modelleri 2022.
Elektrikli Volkswagen Modelleri 2022.

Volkswagen Grubu elektrikli arabaların şarj istasyonlarını benzin istasyonu gibi aynı fiyata getiriyor! Elektrikli Volkswagen Modelleri 2022.

Instagram Hesabım

Volkswagen Grubu, şarj ve enerji açısından büyük bir kalite atağı başlatıyor. Grubun satış rakamları açısından ön plana çıkan markaları Volkswagen, Cupra/Seat ve Skoda, kullanıcıların tüm şarj ağı boyunca sabit kilovat-saat fiyatlarını kullanmasını sağlayacak. Genel şarj anlaşması için grup basit tarifeler ve sabit fiyat sunmaya başlıyor. Aynı zamanda Volkswagen Grubu Avrupa şarj ağını daha da genişletiyor. Elektrikli otomobil sahipleri artık Avrupa genelinde 310.000’den fazla şarj noktası kullanabiliyor ve bunlara 3.000’den fazla yerde yaklaşık 10.000 hızlı şarj noktası da dahil ediliyor.

Elektrikli araçları şarj etmek için alınan bu ortak karar Avrupa pazarında Volkswagen Grubu araçları kullananların elini rahatlatacak bir uygulama olmasıyla dikkatimi çekti.

Bu önerilere kulan verenler yakıt tüketimini azaltır! İşte daha az yakıt tüketmenin 5 önemli yolu!

Araba Habercisi Nisan 2022 Sayısını Nerelerden Okurum? Tüm sayıları nerelerden okurum?

Araba Habercisi Dergisi’nin Nisan 2022 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor?

Araba Habercisi Dergisi 39. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 39. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz.

Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

Araba Habercisi Dergisi’ni Türk Telekom üzerinden okumak isteyenlerse Türk Telekom e dergi uygulamasını indirerek okuyabilir. Türk Telekom e dergi uygulaması hem App Store hem de Google Play üzerinden indirilebiliyor.

Dergimiz ayrıca dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden de yayınlanıyor. Uluslararası dergi platformu Magzter’e web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

Elektrikli Volkswagen Modelleri 2022.