Fiat Türkiye Otomotiv Pazarı’nın Üçüncü Kez Lideri Oldu! 2021 yılında toplam pazarda zirve Fiat’ın!

2021 Türkiye Otomotiv Pazarı Fiat.
2021 Türkiye Otomotiv Pazarı Fiat.

Fiat Türkiye Otomotiv Pazarı’nın Üçüncü Kez Lideri Oldu! 2021 yılında toplam pazarda zirve Fiat’ın! 2021 Türkiye Otomotiv Pazarı Fiat.

Instagram Hesabım

Fiat, 2021 yılında da Türkiye otomobil ve hafif ticari araç toplam pazarının lideri oldu. Egea, lansmanından itibaren sürdürdüğü liderliğini bırakmadı ve altıncı kez “Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Otomobili” unvanını korudu. Doblo ise “Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Ticari Aracı” oldu.

Fiat Marka Direktörü Altan Aytaç, “Markamız üç senedir toplam pazardaki liderliğini sürdürüyor. Seneyi tüm zorluklara rağmen hedefimiz paralelinde, 121 bin adet satış ve yüzde 16,4 Pazar payı ile kapattık. Fiat Egea, 2021 yılında 71 bin adedin üzerinde satış başarısına imza attı, 2015 yılından bugüne kadar Türkiye pazarındaki satış adedi ise 345 bin adedi geçti. Ailenin yeni üyesi Cross Türk tüketicisi tarafından çok beğenildi ve 20 bin adede yaklaşan başarılı bir satış rakamına ulaştı” dedi.

Kia Türkiye’den yeni yıla yeni kampanya geldi! İşte Kia tarafından açıklanan Ocak 2022 kampanyası!

Araba Habercisi Aralık 2021 Sayısını Nerelerden Okurum?

Araba Habercisi Dergisi’nin Ocak 2022 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor?

Araba Habercisi Dergisi 36. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 36. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz.

Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

Araba Habercisi Dergisi’ni Türk Telekom üzerinden okumak isteyenlerse Türk Telekom e dergi uygulamasını indirerek okuyabilir. Türk Telekom e dergi uygulaması hem App Store hem de Google Play üzerinden indirilebiliyor.

Araba Habercisi Dergisi Ocak 2022 sayısı ayrıca diğer tüm sayılarıyla birlikte Dijital basın dergilikte.

2021 Türkiye Otomotiv Pazarı Fiat.