Hangi Elektrikli Otomobiller Türkiye’de satışa sunulmaya hazırlanıyor? İşte bu elektrikliler geliyor!

Yeni Gelecek Elektrikli Otomobiller 2022.
Yeni Gelecek Elektrikli Otomobiller 2022.

Hangi Elektrikli Otomobiller Türkiye’de satışa sunulmaya hazırlanıyor? İşte bu elektrikliler geliyor! Yeni Gelecek Elektrikli Otomobiller 2022.

INSTAGRAM HESABIM

Elektrikli Citroen C4 modelinin Türkiye fiyatının açıklanmasıyla birlikte yeniden tüm gözler elektrikli otomobillere döndü. 786 bin TL fiyat etiketi açıklanan bu otomobilden çok fazla gelmediği söylentileriyle bir anda yayıldı. Bu konu hakkında sizlerden gelen yorumları takip ettiğimde bu şekilde bir gelişme karşıma çıkıyor.

Neyse konumuza dönecek olursak kışın kendini göstermeye başlamasıyla birlikte Türkiye’de elektrikli otomobil atakları da başlıyor. Aşağıdaki listeden hangi otomobillerin geldiğini ve hangi otomobillerin yolda olduğunu görebilirsiniz.

1- Dacia Spring (2023 Mayıs)

2- Peugeot 2008 (Ekim)

3- Opel Corsa (Son çeyrek)

4- Opel Mokka (Son çeyrek)

5- Citroen C4 (Geldi)

6- Hyundai Ioniq 5 (Geldi)

7- MG ZS EV (Ekim)

8- Mazda MX30 (bir ihtimal)

9- Volkswagen ID.4 (2023)

10- Renault Megane (2023 ilk yarı)

11- Togg (Çıkacak ama 2023 yılında satılacak)

12- Toyota bZ4X (tam belli değil)

13- Volkswagen ID.5 (2023)

14- Cupra Born (tam belli değil)

15- Audi e-tron (Geldi)

16- Skoda Enyaq (tam belli değil)

Motorlu Taşıt Araçlarından alınan vergilerden ne kadar gelir bekleniyor? İşte açıklanan o rakamlar!

Araba Habercisi Ekim 2022 Sayısını Nerelerden Okurum? Tüm sayıları nerelerden okurum?

Araba Habercisi Dergisi’nin Ekim 2022 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor? Araba Habercisi Dergisi yayın hayatında önemli adımları teker teker geride bırakıyor.

Araba Habercisi Dergisi 44. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 44. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz.

Araba Habercisi Dergisi’ni Türk Telekom üzerinden okumak isteyenlerse Türk Telekom e dergi uygulamasını indirerek okuyabilir. Türk Telekom e dergi uygulaması hem App Store hem de Google Play üzerinden indirilebiliyor.

Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

Dergimiz ayrıca dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden de yayınlanıyor. Uluslararası dergi platformu Magzter’e web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

Yeni Gelecek Elektrikli Otomobiller 2022.

Yeni Gelecek Elektrikli Otomobiller 2022.

Yeni Gelecek Elektrikli Otomobiller 2022.