Xiaomi yeni amiral gemisi akıllı telefon serisi olan Xiaomi 12T serisini tanıttı ve Türkiye’de satışa sundu!

Xiaomi 12T serisi fiyat listesi.
Xiaomi 12T serisi fiyat listesi.

Xiaomi yeni amiral gemisi akıllı telefon serisi olan Xiaomi 12T serisini tanıttı ve Türkiye’de satışa sundu! Xiaomi 12T serisi fiyat listesi.

INSTAGRAM HESABIM

Xiaomi, yeni amiral gemisi akıllı telefon serisi olan Xiaomi 12T serisini ve çeşitli ekosistem ürünlerini DADA SALON Kabarett lansmanıyla tanıttı. Burada son derece farklı ve etkileyici bir lansman düzenleyen Xiaomi Türkiye yetkililerini tebrik ederim. Eğlenceli ve bol bilgili nefis bir toplantı oldu.

Merakla beklenen Xiaomi 12T, 17.999 TL’den başlayan ve 12T Pro da 22.999 TL’lik tavsiye edilen son kullanıcı fiyatlarıyla raflarda yerini aldı.

Çığır açan donanım ve Xiaomi tarafından geliştirilen yapay zeka algoritmalarıyla desteklenen profesyonel düzeyde 200MP görüntüleme sistemine sahip Xiaomi 12T Pro dikkat çekici bir telefon. Yüksek netlik, güçlü gece fotoğrafçılığı ve hızlı odaklama ile çok başarılı görüntüler sunuyor. Tüm bunlar, çeşitli diğer optimizasyonlarla birlikte, düşük ışık koşullarında veya hızlı hareket eden nesneleri çekerken dahi odağı kaybetmeden ince ayrıntıların yakalanmasını sağlıyor.

Kamera, aynı zamanda porte çekmek için ideal olan büyük 1/1.22″ sensör boyutunun özelliklerini kullanabilen sensör içi 2 kat yaklaştırma özelliğine de sahip. Xiaomi ProCut ve Ultra burst ile Xiaomi 12T Pro, içeriği akıllıca kırpmaya ve oluşturmaya yardımcı oluyor. Xiaomi 12T, film yapımı yaratıcılığını ortaya çıkarmak için tam çözünürlüklü 8K video kaydı desteğine sahip.

Xiaomi 12T’nin kamera kurulumu 108MP profesyonel ana kamera, 8MP ultra geniş kamera ve 2MP makro kameradan oluşuyor. İddialı performans sağlayan düşük ışık özellikleri, zorlu ortamlarda dahi net ve parlak fotoğraf çekilebilmesine olanak tanıyor.

Kullanırken şarj et ertesi gün 52 km yakıt harcamadan git! Üstelik 50 bin TL’yi bulan takas desteği de var!

Araba Habercisi Ekim 2022 Sayısını Nerelerden Okurum? Tüm sayıları nerelerden okurum?

Araba Habercisi Dergisi’nin Ekim 2022 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor? Araba Habercisi Dergisi yayın hayatında önemli adımları teker teker geride bırakıyor.

Araba Habercisi Dergisi 44. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 44. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz.

Araba Habercisi Dergisi’ni Türk Telekom üzerinden okumak isteyenlerse Türk Telekom e dergi uygulamasını indirerek okuyabilir. Türk Telekom e dergi uygulaması hem App Store hem de Google Play üzerinden indirilebiliyor.

Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

Dergimiz ayrıca dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden de yayınlanıyor. Uluslararası dergi platformu Magzter’e web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

Xiaomi 12T serisi fiyat listesi.

Xiaomi 12T serisi fiyat listesi.

Xiaomi 12T serisi fiyat listesi.