Volkswagen’in SIR MAYIS KAMPANYASINDA perde aralanmaya başladı! İşte piyasada konuşulanlar!

Volkswagen Kampanya Mayıs 2024.
Volkswagen Kampanya Mayıs 2024.

Volkswagen’in SIR MAYIS KAMPANYASINDA perde aralanmaya başladı! İşte piyasada konuşulanlar! Volkswagen Kampanya Mayıs 2024.

Türkiye’de 1 milyon TL’ye 7 kişilik SUV satışa sunuldu! ANLATTIM!

Mayıs ayı 0 km otomobil kampanyaları açısından hızlı başladı. Uzun zamandır kampanya haberlerini görmediğimiz markalar bile kampanya yaptıklarını duyurmaya başladı. Volkswagen Türkiye’nin resmi internet sitesinde dolaşırken kampanya bilgilerinde uzun bir aranın ardından bir açıklama gördüm. Volkswagen Türkiye yönetimi yaptığı açıklamada rakamsal olarak bir açıklama yapmadı. Ancak Polo, Taigo ve T-Cross modelinde anahtar teslim fiyatı üzerinden indirim yaptıklarını resmen açıkladı. Bu indirimler hakkında sizlerden gelen ve benim duyduklarım var ama resmi olarak buradan duyurulmadığı için yazamıyordum. Fakat günden güne bu kampanyayla ilgili duyduklarım arttı. İyi ama Volkswagen Türkiye kampanyasında ne açıkladı: “Bugün Günlerden Volkswagen! Volkswagen’den 17 Mayıs’a kadar kaçırılmayacak fırsatlar! Polo, Taigo ve Yeni T-Cross, 17 Mayıs’a kadar geçerli özel fırsatlarla şimdi Volkswagen Yetkili Satıcılarında! Unutmayın! İnternet sitemizde yayında olan tavsiye edilen anahtar teslim fiyat listelerimizin üzerinden uygulanacak olan özel indirimler hakkında bilgi, sadece Volkswagen Yetkili Satıcılarında. Son gün 17 Mayıs!”

Sözü edilen bu modellerin başlangıç fiyatlarına göz attım. Polo 1.0 80 PS Manuel Impression 1.109.000 TL etiketle satışa sunuluyor. Volkswagen T-Cross 1.0 TSI 115 PS Manuel Life 1.493.000 TL etiketle fiyatlandırılmış. Taigo 1.0 TSI 95 PS Manuel Life başlangıç fiyatıysa 1.420.000 TL olarak açıklanıyor. Bunlar başlangıç fiyatları. Yetkili Satıcılarda açıklanan bilgilerde önemli bir indirim varsa Mayıs ayı için iyi bir seçenek olabilir. İşin piyasada duyulan, konuşulan kısmı nasıl? Volkswagen Taigo modelinde 350 bin TL’nin biraz üzerinde bir indirim yaptıkları konuşuluyor. Konuşulan en net satış fiyatı 1.250.000 TL olduğu belirtiliyor. Yenilenen Volkswagen T-Cross modelini 1.300.000 TL’ye sattıkları belirtiliyor. Volkswagen Polo modelindeyse 1.050.000 TL civarında bir fiyat söylentisi var. Özellikle hatırlatmak istiyorum bunlar piyasada konuşulan söylentiler. Daha fazla bilgi öğrenmek isterseniz marka yönetiminin belirttiği gibi Volkswagen Yetkili Satıcılarıyla görüşmeniz gerekiyor.

Opel Mayıs 2024 0 km kampanyasını resmen açıkladı! Online rezervasyona özel fiyatlar dediler!

Volkswagen Kampanya Mayıs 2024.

Volkswagen Kampanya Mayıs 2024.

Volkswagen Kampanya Mayıs 2024.