Skoda Kamiq zamlı fiyat listesi açıklandı! Skoda Kamiq ÖTV matrah düzenlemesinden etkilenir mi?

Skoda Kamiq fiyat ÖTV matrah
Skoda Kamiq fiyat ÖTV matrah

Skoda Kamiq zamlı fiyat listesi açıklandı! Skoda Kamiq ÖTV matrah düzenlemesinden etkilenir mi? Skoda Kamiq fiyat ÖTV matrah.

INSTAGRAM HESABIM

Skoda Kamiq fiyat listesi uzun bir aranın ardından güncellenmiş haliyle yayınlandı. Zam gelen modellerde ÖTV matrah düzenlemesinden etkilenebilecek seçenekler olabilir mi diye baktım. Eğer konuşulduğu gibi ÖTV matrahları yüzde 100 oranında artırılırsa Premium 1.5 hariç tüm modeller matrah düzenlemesinden etkilenir gibi görünüyor. Örnek vermek gerekirse 735 bin 900 TL olan giriş paketi 654 bin TL’ye düşer. Bu hesapların hepsinin söylentiler üzerine yapıldığını ve resmi açıklamanın 1 Aralık 2022 tarihinde yapılacağını unutmayın.

SKODA KAMIQ FİYAT LİSTESİ ArabaHabercisi.com
SEÇENEKFİYAT
Elite 1.0 TSI 110 PS DSG735.900 TL
Elite 1.5 TSI ACT 150 PS DSG784.900 TL
Premium 1.0 TSI 110 PS DSG820.400 TL
Premium 1.5 TSI ACT 150 PS DSG864.400 TL

Skoda Octavia zamlı fiyat listesi açıklandı! Skoda Octavia ÖTV matrah düzenlemesinden etkilenir mi?

Araba Habercisi Kasım 2022 Sayısını Nerelerden Okurum? Tüm sayıları nerelerden okurum?

Araba Habercisi Dergisi’nin Kasım 2022 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor?

Araba Habercisi Dergisi 45. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 45. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz.

Araba Habercisi Dergisi’ni Türk Telekom üzerinden okumak isteyenlerse Türk Telekom e dergi uygulamasını indirerek okuyabilir. Türk Telekom e dergi uygulaması hem App Store hem de Google Play üzerinden indirilebiliyor.

Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

Dergimiz ayrıca dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden de yayınlanıyor. Uluslararası dergi platformu Magzter’e web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

Skoda Kamiq fiyat ÖTV matrah.

Skoda Kamiq fiyat ÖTV matrah

Skoda Kamiq fiyat ÖTV matrah.