Otomobillere ÖTV indirimi gelecek mi? Bu konu yetkili isimlerden çok net bir şekilde dile getiriliyor!

Sıfır km otomobil ötv indirimi.
Sıfır km otomobil ötv indirimi.

Otomotivde ÖTV indirimi gelecek mi? Bu konu yetkili isimlerden çok net bir şekilde dile getiriliyor! AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir CNN Türk’te katıldığı programda otomotiv sektörünü de çok ilgilendiren açıklamalar yaptı. Bu arada bunları ben söylemiyorum. ÖTV ile ilgili açıklamalar resmi makamlardan geliyor. Sıfır km otomobil ötv indirimi.

INSTAGRAM HESABIM

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir CNN Türk’te katıldığı programda otomotiv sektörünü de çok ilgilendiren açıklamalar yaptı.

Bu arada bana bunları yazıyorsun, piyasayı durduruyorsun falan diyenler oluyor.

Bunları ben söylemiyorum. Bu işe yön veren yetkililer söylüyor.

Benimle ne alakası var.

Aşağıda yazdıklarımı da Hürriyet gazetesinde okudum.

Linki burada

İşte Erkan Kandemir’in yaptığı açıklamalarda otomotiv sektörünü ilgilendiren bölümler.

(Araba alımına ilişkin düzenleme olacak mı?) Başka meselelerle ilgili çalışmalarımız da var. Gençlerin bir takım beklentileri var, özellikle bilgisayar ve elektronik alımlarla ilgili KDV alınmamasına ilişkin…

(ÖTV indirimi) Sayın Bakanlarımız çalışıyorlar. Milletimizin beklentilerine uygun şekilde hareket edeceğiz.

Yeni Opel Astra Türkiye fiyat listesi nasıl? İddialı bir giriş yapan 2022 Opel Astra kaç paraya satılıyor?

Araba Habercisi Eylül Sayısını Nerelerden Okurum? Tüm sayıları nerelerden okurum? otomobil satış rakamları Ağustos 2022

Araba Habercisi Dergisi’nin Eylül 2022 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor?

Araba Habercisi Dergisi 43. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 43. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz.

Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

Araba Habercisi Dergisi’ni Türk Telekom üzerinden okumak isteyenlerse Türk Telekom e dergi uygulamasını indirerek okuyabilir. Türk Telekom e dergi uygulaması hem App Store hem de Google Play üzerinden indirilebiliyor.

Dergimiz ayrıca dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden de yayınlanıyor. Uluslararası dergi platformu Magzter’e web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

Sıfır km otomobil ötv indirimi.

Sıfır km otomobil ötv indirimi.

Sıfır km otomobil ötv indirimi.