RS Otomotiv Grubu’ndan önemli bir adım daha geldi! Detayları Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Ünaldı açıkladı!

RS Otomotiv Grubu Met Teknik.
RS Otomotiv Grubu Met Teknik.

RS Otomotiv Grubu’ndan çok önemli bir adım daha geldi! Detayları Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Ünaldı açıkladı! RS Otomotiv Grubu Met Teknik.

INSTAGRAM HESABIM

Ülkemiz otomotiv satış sonrası hizmetlerinin gelişiminde önemli roller üstlenen RS Otomotiv Grubu, 1998 yılından bu yana otomotiv satış sonrası alanında faaliyet gösteren Met Teknik’in çoğunluk hissesini satın alarak grup bünyesine kattı.

1998 yılından bu yana hizmet veren ve yetkili servisler de dahil olmak üzere yüzlerce servise 2007 yılından bu yana eğitim veren Met Teknik Academy’nin çok kıymetli bir oluşum olduğunu önemle ifade eden RS Otomotiv Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Ünaldı, “Satış sonrasında standardizasyona önemli katkıları olan Met Teknik, hizmetten çok eğitim tarafına odaklanan, hem yurtiçi hem de yurtdışında verdiği eğitimlerle adından övgülerle söz edilen bir şirkettir. 40 yılı aşkın tecrübeyle elde ettiğimiz know-how’ı Met Teknik Academy’nin aktif eğitimleriyle birleştirerek yeni bir sinerji yaratacak, sektörümüzün en büyük problemi olan kalifiye eleman konusunu aşarak alanında ihtisas sahibi yeni ustalar kazandıracağız.” dedi.

Yerli Üretim Hyundai Bayon Yetkili Satıcılarda kaç paraya satılıyor? Otomatik Bayon fiyatı ne kadar?

Araba Habercisi Ekim 2022 Sayısını Nerelerden Okurum? Tüm sayıları nerelerden okurum?

Araba Habercisi Dergisi’nin Ekim 2022 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor?

Araba Habercisi Dergisi 44. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 44. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz.

Araba Habercisi Dergisi’ni Türk Telekom üzerinden okumak isteyenlerse Türk Telekom e dergi uygulamasını indirerek okuyabilir. Türk Telekom e dergi uygulaması hem App Store hem de Google Play üzerinden indirilebiliyor.

Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

Dergimiz ayrıca dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden de yayınlanıyor. Uluslararası dergi platformu Magzter’e web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

Sarı sayfa sahibinden internet sitesinde yaprak kımıldamıyor gibi! İşte karşılaştırmalı rakamlar!

Araba Habercisi Dergisi Ekim Sayısında neler var? RS Otomotiv Grubu Met Teknik.

İşte Yeni Renault Megane.

Yeni Dacia Duster hiç olmadığı kadar güçlü.

Yeni Honda City Rekabeti seviyor.

Yeni Volkswagen Polo büyük oynuyor.

Tüm özellikleriyle Mazda 3.

Yeni 7 Serisi ilk olarak elektrik verecek.

Mercedes-Benz C-Serisi All-Terrain Türkiye’de satışa sunuldu.

Kia K5 keşke Türkiye’ye gelse dediklerimizden.

Audi Q3 Sportback modelinde karizma standart.

Otomobil fabrikalarını artık robotlar koruyacak.

Küçük bir çakmak kadar ama 2TB.

Çevrimiçi flörtün riskleri neler?

Sahte reklam uygulamalarına dikkat.

Galaxy SmartTag ne işe yarıyor?

RS Otomotiv Grubu Met Teknik.

RS Otomotiv Grubu Met Teknik.

RS Otomotiv Grubu Met Teknik.