Ekspertiz dünyasında müthiş yenilik! Artık otomobil ekspertizinde hiçbir şeyi gözden kaçırmayacaklar!

RS Oto Ekspertiz 2022.
RS Otomotiv Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Ünaldı

Ekspertiz dünyasında müthiş yenilik! Artık otomobil ekspertizinde bu makine hiçbir şeyi gözden kaçırmayacak! RS Oto Ekspertiz 2022.

Instagram Hesabım

Türkiye’nin en büyük otomotiv şirketlerinden RS Otomotiv Grubu, ikinci el araç pazarının gelişmesinde önemli roller üstlenen oto ekspertiz pazarına Türkiye’de ilk olan teknolojilerle giriş yaptı. Ülkemizde ilk ve tek olarak MR cihazıyla oto ekspertiz ve check-up hizmeti sunan RS Oto Ekspertiz, bu yenilik sayesinde otomobillerin kaporta ve boyalarındaki hasarları, onarım işlemlerini ve boya kalınlıklarını, üzerinde bulunan IR termal kamera ve özel halojen ışıklar yardımıyla daha net ve anlaşılabilir bir rapor sunabiliyor.

Milimetrik sapmaları dahi tespit ediyorlar

Konuya ilişkin açıklama yapan RS Otomotiv Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Ünaldı “Yeni nesil ekspertiz olarak adlandırdığımız ve Türkiye’de ilk ve tek olan MR cihazımız sayesinde boya kontrollerinde hata payını en aza indirmeyi, elektronik şasi kontrol cihazımızla da şasi kontrollerinde insan faktörünü bir kenara bırakarak, tamamen teknik ve bilimsel yöntemlerle milimetrik sapmaları dahi tespit ederek iptidai şekilde tamir edilmiş güvensiz otomobilleri ortaya çıkarmayı hedefliyoruz. 40 yıllık hasar onarım tecrübemizi oto ekspertiz sektörüne aktararak hem tüketicilerin can güvenliği için çalışacak, hem de sektöre bir dizi yenilik kazandıracağız. Pazar payı hedefimiz ise yüzde 10.” dedi.

Honda City & Honda Civic & Honda Accord fiyat listeleri Şubat 2022’de nasıl? İşte o fiyat listeleri!

Yıl sonuna kadar her ilde olacaklar. RS Oto Ekspertiz 2022

Türkiye’de hali hazırda ortalama 3000 oto ekspertiz noktasının olduğunu ve sektördeki en büyük problemin merdiven altı işletmelerden kaynaklandığını söyleyen RS Oto Ekspertiz Marka Başkanı Sedat Uzun, neredeyse her 4 ekspertiz noktasından 3’ünün TSE belgesine sahip olmadığını ve regülasyonların gerekliliğine dikkat çekti. Özellikle geçmişinde ağır hasar olan araçların, şasi kontrollerinin sektörde bilinçsizce ve eksik yapıldığına dikkat çeken Uzun, ekipman kalitesi ve teknik kadro uzmanlığının TSE ve HYB belgeleriyle ancak zorunlu kılınabileceğini söyledi. RS Oto Ekspertiz Operasyonlardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Necdet Demir ise başlangıçta İstanbul, Ankara, Bursa ve İzmir’deki 5 bayi ile yola çıktıklarını, yıl sonuna kadar franchise ile her ilde en az bir bayii hedefine ulaşmak istediklerini dile getirdi.

Hibrit Fiat Egea kaç para olur? Elektrik gücünü yanına alan Fiat Egea Ailesinin fiyatını tahmin ettim!

RS Oto Ekspertiz 2022.

RS Oto Ekspertiz 2022
RS Otomotiv Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Ünaldı

RS Oto Ekspertiz 2022