Üretimi Oyak’tan Karsan’a geçmesinin ardından en ucuz Renault Megane Sedan 711 bin TL oldu!

Renault Megane Sedan fiyatı Karsan
Renault Megane Sedan fiyatı Karsan

Üretimi Karsan’a geçmesinin ardından en ucuz Renault Megane Sedan fiyatı 711 bin TL oldu! Oyak Renault yerine Karsan tarafından üretilen Renault Megane sedan başlangıç fiyatı 711 bin TL, en donanımlısının fiyatı 848 bin TL. Oyak Renault tarafından üretilirken en uygun fiyatları aralık başında 564 bin TL etiketle satılıyordu. Renault Megane Sedan fiyatı Karsan.

INSTAGRAM HESABIM

Hepimizin bildiği gibi Renault Megane Sedan modelini Oyak Renault yerine artık Karsan üretiyor. Bu resmi olarak açıklanmış ve 2022 sonu itibariyle bu değişimin olacağı belirtilmişti. Bu gelişmenin ardından Renault Megane Sedan modelinin satışa sunulan seçenek sayısı azaltıldı. 9 olan model sayısı 4’e düştü. Bazı seçenekler fiyat listesinden kaldırıldı. Manuel şanzımanlı seçeneklerle birlikte Joy ve Joy Comfort seçenekleri de listeden kalktı. Aralık ayı başlarken en uygun fiyatlı Renault Megane Sedan modeli 564 bin TL etiketle satılırken, bu değişimin ardından en uygun Megane Sedan 711 bin TL oldu. Bu durum geçici bir süreç mi? Yoksa kalıcı mı olacak? Bilemiyorum.

MEGANE SEDAN FİYAT LİSTESİ ArabaHabercisi.com
SEÇENEKFİYAT
Touch 1.3 TCe EDC 140 bg711.000 ₺
Touch 1.5 Blue dCi EDC 115 bg797.000 ₺
Icon 1.3 TCe EDC 140 bg752.000 ₺
Icon 1.5 Blue dCi EDC 115 bg848.000 ₺

Fiat Egea Sedan fiyat listesi nasıl? Türkiye’nin en çok otomobil satan markası yapacak model olacak mı?

Araba Habercisi Aralık 2022 Sayısını Nerelerden Okurum? Tüm sayıları nerelerden okurum?

Araba Habercisi Dergisi’nin Aralık 2022 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor?

Araba Habercisi Dergisi 46. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 46. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz.

Araba Habercisi Dergisi’ni Türk Telekom üzerinden okumak isteyenlerse Türk Telekom e dergi uygulamasını indirerek okuyabilir. Türk Telekom e dergi uygulaması hem App Store hem de Google Play üzerinden indirilebiliyor.

Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

Dergimiz ayrıca dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden de yayınlanıyor. Uluslararası dergi platformu Magzter’e web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

Renault Megane Sedan fiyatı Karsan.

Renault Megane Sedan fiyatı Karsan

Renault Megane Sedan fiyatı Karsan.