Peugeot Türkiye’nin Genel Müdürü değişti! Yeni Peugeot 308 ve 408 modeller artık ona emanet!

Peugeot Genel Müdürü Gülin Reyhanoğlu.
Peugeot Genel Müdürü Gülin Reyhanoğlu.

Peugeot Türkiye’nin Genel Müdürü değişti! Yeni Peugeot 308 ve 408 modeller artık ona emanet! Peugeot Genel Müdürü Gülin Reyhanoğlu.

Instagram Hesabım

Peugeot Türkiye’de genel müdür değişimi yaşandı. Stellantis markalarından biri olan Peugeot’nun Türkiye’de direksiyonuna kadın genel müdür geçti. Bu değişimle birlikte Peugeot Türkiye’nin yeni Genel Müdürü Gülin Reyhanoğlu oldu. Yeni görevinde başarılar dilerim, hayırlı olsun. Peugeot 308 ve Peugeot 408 gibi yeni modellere de artık o yön verecek.

Peugeot Türkiye’nin Genel Müdürü olarak görev yapan İbrahim Anaç ise ülkemizi artık yurt dışında temsil edecek. Stellantis’in Ortadoğu ve Afrika Bölgesi’nde Stellantis Ticari Faaliyetlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Peugeot Türkiye Genel Müdürü İbrahim Anaç oldu. Başarılar dilerim, müthiş bir görev.

Kemal Kılıçdaroğlu: İkinci el araba parasına, sıfır araba aldıracağım! Araba vergileri 4’te 1’e düşecek!

Araba Habercisi Yaz Sayısını Nerelerden Okurum? Tüm sayıları nerelerden okurum?

Araba Habercisi Dergisi’nin Yaz 2022 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor?

Araba Habercisi Dergisi 42. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 42. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz.

Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

Araba Habercisi Dergisi’ni Türk Telekom üzerinden okumak isteyenlerse Türk Telekom e dergi uygulamasını indirerek okuyabilir. Türk Telekom e dergi uygulaması hem App Store hem de Google Play üzerinden indirilebiliyor.

Dergimiz ayrıca dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden de yayınlanıyor. Uluslararası dergi platformu Magzter’e web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

Sarı sayfaya soruşturma açıldı! Soruşturmayı hakim durumu kötüye kullanmaktan dolayı Rekabet Kurulu açtı!

Araba Habercisi Dergisi Yaz 2022 Sayısı’nda neler var?

Siz isterseniz yine de önce boyaya bakın!

Yeni Suzuki S-CROSS Türkiye Yollarına Çıktı!

Yeni MG ZS EV Son Çeyrekte Türkiye’de satışa sunuluyor.

Hoşça kal Kadjar Merhaba Austral.

Audi A6 Avant e-tron concept gösterildi!

Ateş gibi araba: Mazda 3.

Yeni Dacia Duster hiç olmadığı kadar güçlü.

Renault MORPHOZ gerçek oldu.

Elektrikli araçların menzilinde devrim: Mercedes Vision EQXX.

Peugeot Genel Müdürü Gülin Reyhanoğlu.

Peugeot Genel Müdürü Gülin Reyhanoğlu.

Peugeot Genel Müdürü Gülin Reyhanoğlu.