Volkswagen T-Roc modeline zam geldi! Artık ÖTV matrahları yüzde 100 artırılsa bile fiyatı düşmeyecek!

ötv matrah düzenlemesi Volkswagen TRoc
ötv matrah düzenlemesi Volkswagen TRoc

Volkswagen T-Roc modeline zam geldi! Artık ÖTV matrahları yüzde 100 artırılsa bile fiyatı düşmeyecek! ötv matrah düzenlemesi Volkswagen TRoc.

INSTAGRAM HESABIM

Volkswagen T-Roc fiyat listesini 23 Kasım 2022’de Volkswagen Türkiye internet sitesinden aldım. 1 Temmuz 2022 tarihinde yapılması beklenen ÖTV düzenlemesi öncesi böylelikle Volkswagen T-Roc modeline de zam gelmiş oldu. ÖTV matrahları yüzde 100 artırılması halinde bile bu modelin fiyatı değişmeyecek.

VW T-ROC FİYAT LİSTESİ ArabaHabercisi.com
SEÇENEKDONANIMFİYAT
Yeni T-Roc 1.5 TSI 150 PS DSGLife862.000
Yeni T-Roc 1.5 TSI 150 PS DSGStyle945.300
Yeni T-Roc 1.5 TSI 150 PS DSGR-Line1.033.700

2 milyona Passat alırım! Volkswagen Passat modellerine zam geldi ve modelin fiyatı 2 milyon TL oldu!

Araba Habercisi Kasım 2022 Sayısını Nerelerden Okurum? Tüm sayıları nerelerden okurum?

Araba Habercisi Dergisi’nin Kasım 2022 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor?

Araba Habercisi Dergisi 45. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 45. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz.

Araba Habercisi Dergisi’ni Türk Telekom üzerinden okumak isteyenlerse Türk Telekom e dergi uygulamasını indirerek okuyabilir. Türk Telekom e dergi uygulaması hem App Store hem de Google Play üzerinden indirilebiliyor.

Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

Dergimiz ayrıca dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden de yayınlanıyor. Uluslararası dergi platformu Magzter’e web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

ötv matrah düzenlemesi Volkswagen TRoc.

ötv matrah düzenlemesi Volkswagen TRoc