Tofaş CEO’su ve OSD Başkanı Cengiz Eroldu: Araç yetiştiremezken ÖTV indirimi talebi doğru gelmiyor!

ÖTV indirimi beklentisi Cengiz Eroldu.
ÖTV indirimi beklentisi Cengiz Eroldu.

Tofaş CEO’su ve OSD Başkanı Cengiz Eroldu: Araç yetiştiremezken ÖTV indirimi talebi doğru gelmiyor! ÖTV indirimi beklentisi Cengiz Eroldu.

Instagram Hesabım

Tofaş CEO’su ve OSD Başkanı Cengiz Eroldu’nun Dünya Gazetesi’nde Aysel Yücel imzasıyla bugün yayınlanan haberi bu şekilde.

Konuyla ilgili Dünya Gazetesi’nden Aysel Yücel’e açıklamalar yapan Eroldu şu açıklamayı yaptı: “Şu andaki ortamda biz gidip bir yandan mal yetiştirmezken, bir yandan da ÖTV’yi indirelim demek doğru gelmiyor bana. ÖTV konusunda en güncel bilgiye Maliye Bakanlığı sahip. Hangi vergi diliminde ne kadar araç satılıyor bizden daha iyi biliyorlar. Şu anda da Türkiye’de belli bir talep var. O talep bu kadar hızlı devam ettiği müddetçe ve bir de ülkenin mali bilançosunu düşündüğümüz zaman ÖTV indirimi çok rasyonel gelmiyor açıkçası. Ama belli bir noktadan sonra talep düşmeye başlayacak, o zaman konu değerlendirilebilir diye düşünüyorum. Bunu OSD Yönetim Kurulu’nda tartışmadık ama bu benim kişisel fikrim bu yönde.”

Yeni Peugeot 308 modelinin Türkiye’de kaç para olmasını bekliyorum? İşte fiyat tahminlerim!

Araba Habercisi Yaz Sayısını Nerelerden Okurum? Tüm sayıları nerelerden okurum?

Araba Habercisi Dergisi’nin Yaz 2022 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor?

Araba Habercisi Dergisi 42. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 42. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz.

Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

Araba Habercisi Dergisi’ni Türk Telekom üzerinden okumak isteyenlerse Türk Telekom e dergi uygulamasını indirerek okuyabilir. Türk Telekom e dergi uygulaması hem App Store hem de Google Play üzerinden indirilebiliyor.

Dergimiz ayrıca dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden de yayınlanıyor. Uluslararası dergi platformu Magzter’e web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

SUV satın almak için fırsat! 200 bin TL %0,99 ya da 100 bin TL %0 faiz dediler! İşte kampanyanın detayları!

Araba Habercisi Dergisi Yaz 2022 Sayısı’nda neler var?

ÖTV indirimi beklentisi Cengiz Eroldu.

Siz isterseniz yine de önce boyaya bakın!

Yeni Suzuki S-CROSS Türkiye Yollarına Çıktı!

Yeni MG ZS EV Son Çeyrekte Türkiye’de satışa sunuluyor.

Hoşça kal Kadjar Merhaba Austral.

Audi A6 Avant e-tron concept gösterildi!

Ateş gibi araba: Mazda 3.

Yeni Dacia Duster hiç olmadığı kadar güçlü.

Renault MORPHOZ gerçek oldu.

Elektrikli araçların menzilinde devrim: Mercedes Vision EQXX.

ÖTV indirimi beklentisi Cengiz Eroldu.

ÖTV indirimi beklentisi Cengiz Eroldu

ÖTV indirimi beklentisi Cengiz Eroldu.