Mart 2022’de hangi marka kaç tane sıfır kilometre otomobil sattı? İşte 44 markanın sıralanmış listesi!

Otomobil Satış Rakamları Mart 2022
Otomobil Satış Rakamları Mart 2022

Mart 2022’de hangi marka kaç tane sıfır kilometre otomobil sattı? İşte 44 markanın sıralanmış listesi! Otomobil Satış Rakamları Mart 2022.

Instagram Hesabım

Otomotiv Distribütörleri Derneği ODD tarafından açıklanan Mart 2022 0 kilometre otomobil satış rakamlarıdır.

MART 2022 SIFIR KM OTOMOBİL SATIŞLARI
SIRAMARKAYERLİİTHALTOPLAM
1RENAULT7.2591.7639.022
2VOLKSWAGEN5.1625.162
3FIAT4.919534.972
4HYUNDAI1.8991.6513.550
5DACIA3.3853.385
6TOYOTA2.8922193.111
7OPEL2.7532.753
8HONDA2.7082.708
9CITROEN2.1322.132
10SKODA2.1082.108
11PEUGEOT1.9001.900
12AUDI1.8101.810
13MERCEDES-BENZ1.2961.296
14BMW1.1661.166
15FORD404511915
16SEAT901901
17KIA583583
18VOLVO576576
19NISSAN460460
20JEEP417417
21SUZUKI209209
22CUPRA197197
23MINI139139
24MG119119
25MITSUBISHI9999
26LAND ROVER9090
27PORSCHE8888
28DS8484
29SUBARU7070
30DFSK5656
31SSANGYONG3939
32MASERATI1818
33MAZDA1414
34LEXUS1313
35ALFA ROMEO44
36BENTLEY22
37FERRARI22
38JAGUAR22
39ASTON MARTIN11
40IVECO0
41ISUZU0
42KARSAN0
43LAMBORGHINI0
44SMART0
TOPLAM:17.37332.80050.173

İşte Fiat Egea Dizel Otomatik ve Benzinli Otomatik Hibrit seçeneklerle ilgili merak ettiğiniz her şey!

Araba Habercisi Nisan 2022 Sayısını Nerelerden Okurum? Tüm sayıları nerelerden okurum?

Araba Habercisi Dergisi’nin Nisan 2022 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor?

Araba Habercisi Dergisi 39. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 39. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz.

Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

Araba Habercisi Dergisi’ni Türk Telekom üzerinden okumak isteyenlerse Türk Telekom e dergi uygulamasını indirerek okuyabilir. Türk Telekom e dergi uygulaması hem App Store hem de Google Play üzerinden indirilebiliyor.

Otomobil Satış Rakamları Mart 2022.

Otomobil Satış Rakamları Mart 2022

Otomobil Satış Rakamları Mart 2022