RS Servis Mini Onarımda toplam 18 sigorta şirketiyle Mini Onarım hizmeti kapsamında anlaştı!

Otomobil Mini Onarım RS Servis 2023
Otomobil Mini Onarım RS Servis 2023

RS Servis Mini Onarımda toplam 18 sigorta şirketiyle Mini Onarım hizmeti kapsamında anlaştı! RS Otomotiv Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Ünaldı, Çok yakında yeni ürün ve hizmetlerimizle yine fark yaratacağız. Sürprizlerimize hazırlıklı olun açıklamasını da yaptı. Otomobil Mini Onarım hizmetleri konusunda öne çıkan RS Servis 18 farklı sigorta şirketi ile çalışıyor. Otomobil Mini Onarım RS Servis 2023.

YOUTUBE KANALIM

RS Otomotiv Grubu çatısı altında yer alan RS Servis, sigorta sektörü ile iş birliklerini geliştirmeye devam ediyor. 2009 yılından bu yana Mini Onarım, Mobil Parça Onarımı ve Hasar Onarımı hizmetleriyle sektöre katma değer sağlayan RS Servis, Anadolu Sigorta ile yaptığı Mini Onarım iş birliğiyle sektörün pazar lideri unvanını elde etmiş oldu. 12 adet münhasır, 6 adet çoklu olmak üzere 18 farklı sigorta şirketiyle Mini Onarım hizmetlerinde anlaşma sağlayan RS Servis, yüzde 51,4’lük pazar payına ulaştı.

RS Otomotiv Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Ünaldı, “Sigorta sektörü ile kurduğumuz güçlü iş birlikleri ile hem sigortalıların hem de sigorta şirketlerinin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap vermeye devam edeceğiz. Önce onarım felsefesiyle çıktığımız yolda bize güvenen tüm paydaşlarımıza çok teşekkür ederiz. Çok yakında yeni ürün ve hizmetlerimizle yine fark yaratacağız. Sürprizlerimize hazırlıklı olun” açıklamasını yaptı.

Citroen Türkiye 2023 yılında rekor büyüme peşindeyiz demiş! Ya tutarsa! O zaman otomotivde neler olur?

Araba Habercisi Ocak 2023 Sayısını Nerelerden Okurum? Tüm sayıları nerelerden okurum?

Araba Habercisi Dergisi’nin Ocak 2023 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor?

Araba Habercisi Dergisi 47. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 47. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz.

Araba Habercisi Dergisi’ni Türk Telekom üzerinden okumak isteyenlerse Türk Telekom e dergi uygulamasını indirerek okuyabilir. Türk Telekom e dergi uygulaması hem App Store hem de Google Play üzerinden indirilebiliyor.

Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

Dergimiz ayrıca dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden de yayınlanıyor. Uluslararası dergi platformu Magzter’e web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

MSE Medya Dergi Grubu Ailesi’nin bir üyesi olan Araba Habercisi Dergisi dergi çıkarmanın zor olduğu bu dönemde 47. sayısını görme başarısını göstererek benim için haklı gururlardan biri oldu.

Otomobil Mini Onarım RS Servis 2023.

Otomobil Mini Onarım RS Servis 2023

Otomobil Mini Onarım RS Servis 2023