Brent petrol 106 dolardan 96 dolara kadar düştü! İşte son bir ayda brent petrol fiyatındaki değişimler!

Motorin indirimi brent petrol.
Motorin indirimi brent petrol.

Brent petrol 106 dolardan 96 dolara kadar düştü! İşte son bir ayda brent petrol fiyatındaki değişimler! Motorin indirimi brent petrol.

Instagram Hesabım

Brent petrol fiyatındaki düşüş devam ediyor. 29 Haziran 2022 tarihinde brent petrol 116 dolara yükselmişti. Sonrasında değişken bir tabloyla aşağıya doğru inmeye başladı. Bugün yani 25 Temmuz 2022’de fiyatı 96 dolara kadar düştü. Yani 29 Haziran tarihinden bugüne 20 dolarlık bir düşüş yaşandı. Bugün saat 12.40 itibariyle brent petrol fiyatı 98 dolar olarak ilerliyor. Bu arada 8 Mart 2022 tarihinde brent petrol fiyatı 130 dolardı.

Brent petrol fiyatlarındaki bu düşüş akaryakıt fiyatları daha da ucuzlar mı sorusunu akıllara getiriyor. Bugün saat 00.00’da yani tarih 26 Temmuz olduğunda motorin litre fiyatında bir indirim olacak söylentisi var.

Aşağıdaki fiyatları Shell Türkiye internet sitesinden 25 Temmuz 2022’de aldım. Açıklanan bu fiyatlar Ankara Merkez ilçesi için geçerli. Söylenti şeklinde olan 92 kuruşluk indirimin olması durumunda motorinin litresinin kaç para olacağını aşağıda bulabilirsiniz.

Shell Fuelsave benzin 22,85 TL.

Shell V-Power benzin 22,92.

Shell Fuelsave dizel 25.50 TL’den 24,58 TL’ye düşecek.

Shell V-Power dizel 25.55 TL’den 24,63 TL’ye düşecek.

Shell Autogas LPG 10,91 TL.

Tofaş CEO’su ve OSD Başkanı Cengiz Eroldu: Araç yetiştiremezken ÖTV indirimi talebi doğru gelmiyor!

Araba Habercisi Yaz Sayısını Nerelerden Okurum? Tüm sayıları nerelerden okurum?

Araba Habercisi Dergisi’nin Yaz 2022 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor?

Araba Habercisi Dergisi 42. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 42. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz.

Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

Araba Habercisi Dergisi’ni Türk Telekom üzerinden okumak isteyenlerse Türk Telekom e dergi uygulamasını indirerek okuyabilir. Türk Telekom e dergi uygulaması hem App Store hem de Google Play üzerinden indirilebiliyor.

Dergimiz ayrıca dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden de yayınlanıyor. Uluslararası dergi platformu Magzter’e web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

SUV satın almak için fırsat! 200 bin TL %0,99 ya da 100 bin TL %0 faiz dediler! İşte kampanyanın detayları!

Araba Habercisi Dergisi Yaz 2022 Sayısı’nda neler var?

Motorin indirimi brent petrol.

Siz isterseniz yine de önce boyaya bakın!

Yeni Suzuki S-CROSS Türkiye Yollarına Çıktı!

Yeni MG ZS EV Son Çeyrekte Türkiye’de satışa sunuluyor.

Hoşça kal Kadjar Merhaba Austral.

Audi A6 Avant e-tron concept gösterildi!

Ateş gibi araba: Mazda 3.

Yeni Dacia Duster hiç olmadığı kadar güçlü.

Renault MORPHOZ gerçek oldu.

Elektrikli araçların menzilinde devrim: Mercedes Vision EQXX.

Motorin indirimi brent petrol.

Motorin indirimi brent petrol.

Motorin indirimi brent petrol.