Benzin ve motorin litre fiyatı kaç para oldu? Brent petrol fiyatları düştükçe daha çok ucuzlayacaktır!

Motorin fiyatları Aralık 2022
Motorin fiyatları Aralık 2022

Benzin ve motorin litre fiyatı kaç para oldu? Brent petrol fiyatları düştükçe daha çok ucuzlayacaktır! Motorin fiyatları Aralık 2022.

INSTAGRAM HESABIM

Motorin ve benzin litre fiyatlarına indirim geldi. 8 Aralık 2022 tarihinde kaç paraya satılıyorlar. Aşağıdaki fiyatları Shell internet sitesinden İstanbul Beşiktaş listesinden aldım. Brent petrol fiyatlarındaki gerilemenin ardından akaryakıt fiyatlarının daha da ucuzlamasını bekliyorum. 126 dolara kadar yükselen brent petrol fiyatı 77 dolara düştü.

Benzin litre fiyatı 18,14 TL

Motorin litre fiyatı 21,04 TL

Otogaz LPG litre fiyatı 10,76 TL

Bu fiyatların ardından,

100 kilometrede 7,5 litre tüketen benzin motorlu bir araba 136 TL yakıyor.

100 kilometrede 6 litre tüketen dizel motorlu bir araba 126 TL yakıyor.

100 kilometrede 9 litre tüketen otogazlı bir araba 100 kilometrede 97 TL yakmaya devam ediyor.

Volkswagen Polo’ya zam geldi! ÖTV matrah artırımı sonrası fiyatı düşmüştü! Polo kaç para oldu?

Araba Habercisi Aralık 2022 Sayısını Nerelerden Okurum? Tüm sayıları nerelerden okurum?

Araba Habercisi Dergisi’nin Aralık 2022 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor?

Araba Habercisi Dergisi 46. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 46. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz.

Araba Habercisi Dergisi’ni Türk Telekom üzerinden okumak isteyenlerse Türk Telekom e dergi uygulamasını indirerek okuyabilir. Türk Telekom e dergi uygulaması hem App Store hem de Google Play üzerinden indirilebiliyor.

Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz. Dergilik uygulamasında bir sıkıntı var, düzelince yazacağım.

Dergimiz ayrıca dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden de yayınlanıyor. Uluslararası dergi platformu Magzter’e web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

Motorin fiyatları Aralık 2022.

Motorin fiyatları Aralık 2022

Motorin fiyatları Aralık 2022