MG HS Türkiye’de satışa sunuldu! MG HS iddialı özellikleri ve iki donanım paketiyle kaç paraya geldi?

MG HS Fiyat Listesi 2022.
MG HS Fiyat Listesi 2022.

MG HS Türkiye’de satışa sunuldu! MG HS iddialı özellikleri ve iki donanım paketiyle kaç paraya geldi? MG HS Fiyat Listesi 2022.

INSTAGRAM HESABIM

İlk olarak bu aracın motor seçeneğinden söz etmek istiyorum.

162 PS 1.5 turbo benzinli motor, 7 vitesli çift kavramalı şanzıman ile sunuluyor. 1.5 turbo motor, 1500 rpm’den 4400 rpm’ye kadar maksimum 250 Nm tork sağlıyor. Performans beklentisi olanların ihtiyaçlarına çok net cevap verecek bir güç ünitesi kullanıyor. Bu birliktelikle 100 km/s hıza 10 saniyenin altında çıkıyor.

İkinci konuysa güvenlik.

MG Türkiye yönetimi aracın güvenlik özelliklerini şu şekilde açıklıyor: “Otomobillerimizi tasarlarken her zaman en büyük önceliğimiz güvenliktir. HS, herkesin güvenliği için MG Pilot Teknolojik Sürüş Desteğine ve elektrikli sürüş için gereken tüm parçalarında dikkatle geliştirdiğimiz üstün güvenlik önemlerine sahiptir. MG HS, Euro NCAP’ten en yüksek puan olan beş yıldız almıştır. Standart olarak bir dizi aktif ve pasif güvenlik sistemiyle donatılan model, Euro NCAP’in şimdiye kadar uyguladığı en zorlu testler olan ön çarpışma koruma ve kaçınma testlerinde mükemmel bir performans sergilemiştir.”

MG HS Fiyat Listesi 2022

Üçüncü konuysa donanımlar ve fiyat.

MG HS Comfort 890.000 TL

12,3 inç Dijital gösterge paneli

Suni deri koltuklar

Yükseklik ayarlı halojen farlar

Navigasyon / Apple CarPlay ve Android Auto

10,1 inç dokunmatik ekran

Isıtmalı ön koltuklar

Çift bölgeli tam otomatik klima

Dinamik kılavuzlu geri görüş kamerası

MG HS Fiyat Listesi 2022

MG HS Luxury 980.000 TL

(Comfort paketine ek olarak)

Panoramik açılır cam tavan

Özel tasarım deri koltuklar

Ambiyans aydınlatma

Elektrikli, akıllı bagaj kapağı

Yükseklik ayarlı LED farlar

Arka dinamik sinyal lambaları

Alaşım spor pedallar

360° Kamera

Bunların tamamı yüksek olan standart olan donanımlara ek olarak sunuluyor.

Kasım ayında Türkiye’de satışa sunulacak olan Dacia Jogger hangi motorla gelecek? Hibrit ne zaman?

Araba Habercisi Kasım 2022 Sayısını Nerelerden Okurum? Tüm sayıları nerelerden okurum?

Araba Habercisi Dergisi’nin Kasım 2022 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor?

Araba Habercisi Dergisi 45. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 45. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz.

Araba Habercisi Dergisi’ni Türk Telekom üzerinden okumak isteyenlerse Türk Telekom e dergi uygulamasını indirerek okuyabilir. Türk Telekom e dergi uygulaması hem App Store hem de Google Play üzerinden indirilebiliyor.

Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

Dergimiz ayrıca dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden de yayınlanıyor. Uluslararası dergi platformu Magzter’e web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

MG HS Fiyat Listesi 2022.

MG HS Fiyat Listesi 2022

MG HS Fiyat Listesi 2022.