Mercedes Benz Türk tarafından üretilen 100.000’inci otobüs banttan iniyor! O anlarda orada olacağım!

Mercedes Benz Türk 100 bin otobüs.
Mercedes Benz Türk 100 bin otobüs.

Mercedes-Benz Türk tarafından üretilen 100.000’inci otobüs banttan iniyor! O anlarda orada olacağım! Mercedes Benz Türk 100 bin otobüs.

INSTAGRAM HESABIM

Mercedes-Benz Türk önemli bir kilometre taşını daha geride bırakmak üzere.

Bu konuda bana gönderilen davetle 100 bininci yerli üretim otobüsün banttan ineceğini öğrendim.

O gün, o unutulmayacak günde orada olacağım.

Davette açıklanan bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

“Türkiye’deki köklü geçmişimiz ve otobüs üretimindeki deneyimimizin ürünü olan 100.000’inci otobüsümüzü banttan indirmenin gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. Mercedes-Benz Türk Hoşdere Otobüs Fabrikası’nın da ziyaret edileceği bu özel günümüzde sizleri de aramızda görmekten büyük bir mutluluk duyacağız.”

Yerli Otomobil Togg’un satış sonrası işleri ne olacak? Sanırım bu işin en kolay tarafı satış sonrası olur!

Araba Habercisi Ekim 2022 Sayısını Nerelerden Okurum? Tüm sayıları nerelerden okurum?

Araba Habercisi Dergisi’nin Ekim 2022 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor?

Araba Habercisi Dergisi 44. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 44. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz.

Araba Habercisi Dergisi’ni Türk Telekom üzerinden okumak isteyenlerse Türk Telekom e dergi uygulamasını indirerek okuyabilir. Türk Telekom e dergi uygulaması hem App Store hem de Google Play üzerinden indirilebiliyor.

Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

Dergimiz ayrıca dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden de yayınlanıyor. Uluslararası dergi platformu Magzter’e web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

Mercedes Benz Türk 100 bin otobüs.

Mercedes Benz Türk 100 bin otobüs.