Türkiye’de de satılan Lexus NX Euro NCAP çarpışma testinde şov yaptı! O kategoride 2022 yılının en iyisi!

Lexus NX Euro NCAP testi.
Lexus NX Euro NCAP testi.

Türkiye’de de satılan Lexus NX Euro NCAP çarpışma testi tarihindeki en yüksek puanlardan birini aldı! Lexus NX Euro NCAP testi.

Instagram Hesabım

Türkiye’de hem hibrit hem de şarj edilebilir hibrit versiyonlarıyla satılan Lexus NX, Euro NCAP çarpışma testi tarihindeki en yüksek puanlardan birini aldı. Lexus NX çıktığı Euro NCAP testinden en yüksek puan olan 5 yıldızı alarak ayrıldı. Bunu yaparken elde ettiği sonuçlarsa gerçekten muhteşem.

Lexus NX testte yetişkin yolcu güvenliğinden yüzde 91, çocuk yolcu güvenliğinden yüzde 87, yaya güvenliğinden yüzde 83 alarak büyük bir başarı elde etti. Bunun yanında aracın aldığı puanlar arasında yüzde 91 ile güvenlik yardımcıları en çok dikkat çeken oldu. Bu sonuç aynı zamanda 2022 yılında yapılan testlerde ulaşılan en yüksek sonuç olarak ön plana çıkıyor.

Lexus NX 350h 4×4 Business Türkiye’de 1,715,000 TL etiketle satılıyor.

Şarj edilebilir hibrit versiyona ulaşmanın en uygun fiyatlı yoluysa NX 450h+ 4×4 Executive 2,465,000 TL fiyat etiketinden geçiyor.

Motorin Litresi 30 TL! Otogazın litresiyle aradaki fark 18 TL’ye çıktı! 17 Haziran 2022 Akaryakıt Fiyatları!

Araba Habercisi Haziran 2022 Sayısını Nerelerden Okurum? Tüm sayıları nerelerden okurum?

Araba Habercisi Dergisi’nin Haziran 2022 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor?

Araba Habercisi Dergisi 41. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 41. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz.

Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

Araba Habercisi Dergisi’ni Türk Telekom üzerinden okumak isteyenlerse Türk Telekom e dergi uygulamasını indirerek okuyabilir. Türk Telekom e dergi uygulaması hem App Store hem de Google Play üzerinden indirilebiliyor.

Dergimiz ayrıca dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden de yayınlanıyor. Uluslararası dergi platformu Magzter’e web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

Lexus NX Euro NCAP testi.

Lexus NX Euro NCAP testi.

Araba Habercisi Dergisi Haziran 2022 Sayısı’nda neler var? Araba Dergileri Haziran 2022.

Cem Bölükbaşı hakkında fikrim.

Elektrikli E Serisi Mercedes EQE satışa sunuldu.

Makyajlanan Ford Focus gün sayıyor.

Hyundai Staria çok iddialı geldi.

Mercedes EQS modelinin özellikleri neler?

İyi bir otomobil arıyorsanız doğru yerdesiniz: Fiat Egea HB.

Honda Accord Volkswagen Passat’ın tahtını alır mı?

Heybetli, güçlü ve hibrit Sorento’yu test ettim.

Yeni Opel Grandland satışa sunuldu!

Elektrikli Subaru SUV Solterra geliyor!

Yeni Kia Sportage kompakt SUV’da çıtayı yükseltti.