VavaCars yeni bir atak başlattı: Şirket her 48 saatte bir, 48 yeni araçta indirimler uygulayacak!

İkinci el arabalar VavaCars 2022.
İkinci el arabalar VavaCars 2022.

VavaCars yeni bir atak başlattı: Şirket her 48 saatte bir, 48 yeni araçta indirimler uygulayacak! İkinci el arabalar VavaCars 2022.

Instagram Hesabım

İkinci el otomobil fiyatlarında çoğunluğumuzun fark ettiği gibi piyasa şartlarının biraz daha altında fiyatlar açıklayan VavaCars yeni bir atak başlatıyor.

VavaCars, gerçekleştirdiği döviz kurunda yaşanan azalmaya paralel olarak başlattığı yeni kampanyasıyla “Her 48 saatte, 48 yeni araca” 20 bin TL’den 120 bin TL’ye kadar indirimler uyguluyor.

Bu süreçte VavaCars olarak araç sahibi olmak isteyenlere en cazip ve güvenilir seçenekleri sunmaya devam edeceklerini belirten VavaCars Pazarlama Direktörü Alper Karaer: “Şu anda ikinci el araç alımı için iyi bir fırsat penceresi açıldı diyebiliriz. Özellikle döviz kurundaki düşüşü fiyatlarına daha yüksek oranda yansıtmış firmalar, araç almak isteyenler için güzel fırsatlar sunuyor. Örneğin, VavaCars olarak günün gerçeklerine hızla adapte olup fiyatlarımızda 20 bin TL’den 120 bin TL’ye kadar indirimler yaparak bu özel kampanyayı ikinci el araç almak isteyen kişilere sunduk. Aslında araç alımında en doğru zamanlarda olduğumuzu söyleyebiliriz. İkinci el araç pazarında, ‘anahtar teslim’ ve ‘en güvenilir’ işlem platformu olarak hizmet vermeye devam edeceğiz. Oyunun kurallarını değiştirmek için pazara girdik ve bunu da yapacağız.”

İşte Togg Sedan hakkında merak edilen soruların cevapları! Bu fastback Yerli Otomobil çok can yakar!

Araba Habercisi Aralık 2021 Sayısını Nerelerden Okurum?

Araba Habercisi Dergisi’nin Ocak 2022 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor?

Araba Habercisi Dergisi 36. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 36. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz.

Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

Araba Habercisi Dergisi’ni Türk Telekom üzerinden okumak isteyenlerse Türk Telekom e dergi uygulamasını indirerek okuyabilir. Türk Telekom e dergi uygulaması hem App Store hem de Google Play üzerinden indirilebiliyor.

Araba Habercisi Dergisi Ocak 2022 sayısı ayrıca diğer tüm sayılarıyla birlikte Dijital basın dergilikte.

İkinci el arabalar VavaCars 2022.

İkinci el arabalar VavaCars 2022.

İkinci el arabalar VavaCars 2022.