Honda City fiyat listesi nasıl? Küçük sınıfta yer alan bu sedan Türkiye’de kaç paraya satılıyor?

Honda City fiyatları Kasım 2022.
Honda City fiyatları Kasım 2022.

Honda City fiyat listesi nasıl? Küçük sınıfta yer alan bu sedan Türkiye’de kaç paraya satılıyor? Honda City fiyatları Kasım 2022.

INSTAGRAM HESABIM

Honda City fiyatlarını 30 Kasım 2022’de Honda Türkiye internet sitesinden aldım. İnternet sitesine baktığım zaman Honda Türkiye tarafından Honda modelleri için aktif olan bir kampanya olmadığını gördüm.

HONDA CITY FİYATLARI ArabaHabercisi.com
SEÇENEKDONANIMFİYAT
1.5L VTEC BenzinElegance547.000 TL
1.5L VTEC BenzinExecutive563.500 TL

Lansmana özel kampanyaları da olan 7 kişilik Dacia Jogger modelinin Türkiye fiyat listesi nasıl?

Araba Habercisi Kasım 2022 Sayısını Nerelerden Okurum? Tüm sayıları nerelerden okurum?

Araba Habercisi Dergisi’nin Kasım 2022 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor?

Araba Habercisi Dergisi 45. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 45. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz.

Araba Habercisi Dergisi’ni Türk Telekom üzerinden okumak isteyenlerse Türk Telekom e dergi uygulamasını indirerek okuyabilir. Türk Telekom e dergi uygulaması hem App Store hem de Google Play üzerinden indirilebiliyor.

Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

Dergimiz ayrıca dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden de yayınlanıyor. Uluslararası dergi platformu Magzter’e web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

Honda City fiyatları Kasım 2022.

Honda City fiyatları Kasım 2022