Hepsiemlak Barınma İhtiyacı Olan Depremzedeler ile Yuvasını Açan Hayırseverleri Buluşturuyor!

Hepsiemlak Dostluk Çatısı Deprem 2023
Hepsiemlak Dostluk Çatısı Deprem 2023

Hepsiemlak Barınma İhtiyacı Olan Depremzedeler ile Yuvasını Açan Hayırseverleri Buluşturuyor! Hepsiemlak Dostluk Çatısı Deprem 2023. 6 Şubat’ta merkez üssü Kahramanmaraş ve Gaziantep olan fakat bölgede on şehre hasar veren depremlerin ardından, barınma ihtiyacı olanlara Hepsiemlak destek olmayı amaçlıyor.

Geliştirilen “Dostluk Çatısı” projesiyle portal, yuvasını depremzedelere açmak isteyen hayırseverleri, ihtiyaç sahipleri ile buluşturuyor.
Hepsiemlak.com, 6 Şubat günü Kahramanmaraş ve Gaziantep merkezli gerçekleşen ve bölgede on şehirde yıkıma sebep olan depremler sonucu barınma ihtiyacı olan tüm vatandaşlarımıza yardımcı olmak için “Dostluk Çatısı” projesini yayına aldı. Proje için hazırlanan internet sayfasını ziyaret eden ihtiyaç sahipleri ve hayırseverler sayfada yer alan ilgili formları doldurarak projede yer alabiliyor.

Depremin ardından otomotiv ve akaryakıt sektörünün bölgeye yardımları sürüyor!

Yuvasını afet zedelerle paylaşmak isteyen hayırseverler için herhangi bir bölge kısıtı olmayan projeye tüm Türkiye’den destek vermek mümkün.
Doldurulan formları tek tek inceleyerek gerekli kontrolleri yapan hepsiemlak müşteri hizmetleri ekibi, katılımcıları doğru şekilde eşleştirerek deprem sonrası yaşanan barınma sorununun çözümüne destek olmaya çalışıyor. Yayına çıktığı andan itibaren sosyal medyada yoğun ilgi toplayan projede yer almak için; www.dostlukcatisi.com sayfasini ziyaret edebilir ya da projenin daha fazla kişiye ulaşması için bu sayfayı kendi çevrenizle paylaşarak destek olabilirsiniz.

Hepsiemlak Dostluk Çatısı Deprem 2023

YOUTUBE

6 Şubat 2023 tarihinde Kahramanmaraş merkezli yaşanan ve 10 ilimizi etkileyen depremlerde markaların çalışmaları sürüyor.

Hepsiemlak Dostluk Çatısı Deprem 2023