Fiat Egea Sedan Easy modelinin Aralık ayında bulunurluğu nasıl olacak? Tofaş planlamayı nasıl yapıyor?

Fiat Egea Sedan Easy yetkili satıcı
Fiat Egea Sedan Easy yetkili satıcı

Fiat Egea Sedan Easy modelinin Aralık ayında bulunurluğu nasıl olacak? Tofaş planlamayı nasıl yapıyor? Fiat Egea Sedan Easy yetkili satıcı.

INSTAGRAM HESABIM

Fiat Egea Sedan modelinin Easy paketli versiyonu ÖTV matrah artırımının ardından 355 bin TL etiketle satılmaya başladı. Ancak bu düzenleme yapıldığından beri sizlerden bu modeli bulamadığınıza dair yorumlar almaya başladım. Bu modelle birlikte Easy Plus seçeneğinin de olmadığı yönünde yorumlarınızı okudum.

Bunun ardından bu durumu araştırdım ve aşağıdaki sonuçlara, açıklamalara ulaştım.

Evet, kasım ayında bu modellerin bulunurluğu sınırlıydı. ÖTV matrah artırımı öncesinde de araçların büyük bir bölümü satılmış durumdaydı. Tofaş Aralık ayında daha fazla bulunurluk sağlamak için çalışmalarını sürdürüyor. Aralık ayında bu otomobili bekleyen çok sayıda müşteri var. Yönetim Aralık ayı üretim planı netleştikçe müşterilerle iletişime geçecek. Kimsenin otomobile ulaşma konusunda mağdur olmaması için çalışmalar yapılıyor.

İşte durum bu, aralık ayında Fiat Egea Sedan Easy modelinin bulunurluğu konusunda iyimser ve umut veren bir durum söz konusu.

Araba Habercisi Dergisi Aralık 2022 Sayısı Çıktı! 46. Sayısı yayınlanan dergi nerelerden okunabiliyor?

Araba Habercisi Aralık 2022 Sayısını Nerelerden Okurum? Tüm sayıları nerelerden okurum?

Araba Habercisi Dergisi’nin Aralık 2022 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor?

Araba Habercisi Dergisi 46. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 46. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz.

Araba Habercisi Dergisi’ni Türk Telekom üzerinden okumak isteyenlerse Türk Telekom e dergi uygulamasını indirerek okuyabilir. Türk Telekom e dergi uygulaması hem App Store hem de Google Play üzerinden indirilebiliyor.

Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz. Dergilik uygulamasında bir sıkıntı var, düzelince yazacağım.

Dergimiz ayrıca dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden de yayınlanıyor. Uluslararası dergi platformu Magzter’e web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

Fiat Egea Sedan Easy yetkili satıcı.

Fiat Egea Sedan Easy yetkili satıcı

Fiat Egea Sedan Easy yetkili satıcı