Ferrari, müşterilerin kişisel bilgilerini ifşa eden bir fidye yazılımı saldırısına uğradı! İşte detaylar!

Ferrari siber saldırı Mart 2023.
Ferrari siber saldırı Mart 2023.

Ferrari, müşterilerin kişisel bilgilerini ifşa eden bir fidye yazılımı saldırısına uğradı! İşte detaylar! Ferrari siber saldırı Mart 2023.

YOUTUBE KANALIM

Bu haberi Europe Autonews sitesinde okudum. Haberde yazan önemli bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

Ferrari, müşterilerin kişisel bilgilerini ifşa eden bir fidye yazılımı saldırısına uğradı. Bir bilgisayar korsanı veya grubun bu saldırıyı gerçekleştirdiği düşünülüyor. Bunun için ne istendiği ya da istenen fidyenin ne olduğu bilgisinin açıklanmadığı dile getiriliyor.

Yine haberde Ferrari’nin bu konu hakkında izleyeceği yolun bu tip saldırıların süreceğini düşündükleri için bilgisayar korsanlarına fidye ödememek olduğu da belirtiliyor.

Ferrari yönetimi tarafından yapıldığı belirtilen açıklamada, “En iyi hareket tarzının müşterilerimizi bilgilendirmek olduğuna inandık ve bu nedenle müşterilerimizi potansiyel veri ifşası ve olayın doğası hakkında bilgilendirdik” diyor.

TOGG TESTİMİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Araba Habercisi Mart 2023 Sayısını Nerelerden Okurum? Tüm sayıları nerelerden okurum?

Araba Habercisi Dergisi’nin Mart 2023 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor? Dergimiz bundan sonra bedava indirerek, okunabiliyor.

Araba Habercisi Dergisi 49. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 49. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz. Dergimizi bağlantılardan da görebileceğiniz gibi web sitemizden de ücretsiz olarak indirerek okuyabilirsiniz.

Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

Dergimiz ayrıca dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden de yayınlanıyor. Uluslararası dergi platformu Magzter’e web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

MSE Medya Dergi Grubu Ailesi’nin bir üyesi olan Araba Habercisi Dergisi dergi çıkarmanın zor olduğu bu dönemde 49. sayısını görme başarısını göstererek benim için haklı gururlardan biri oldu.

ARABA HABERCİSİ MART 2023 SAYISINI İNDİR

Ferrari siber saldırı Mart 2023.

Ferrari siber saldırı Mart 2023.

Ferrari siber saldırı Mart 2023.