Engelli raporuyla satın alınabilecek otomatik şanzımanlı sadece 1 tane araba kaldı! A segmenti hariç!

Engelli raporlu Otomobiller Haziran 2022.
Engelli raporlu Otomobiller Haziran 2022.

450 bin TL’ye kadar satın alınabilecek otomatik şanzımanlı sıfır kilometre araç sadece bir tane kaldı! Fiyatı 450 bin TL’ye kadar olan 0 km 2022 model otomatik şanzımanlı araba modelleri hangileri? Engelli raporuyla satın alınabilen kaç tane otomatik şanzımanlı araba kaldı? Engelli raporlu otomatik arabalar hangileri? Engelli raporlu Otomobiller Haziran 2022.

Instagram Hesabım

Bilindiği gibi ocak ayından itibaren engelli ÖTV muafiyetli araç satın alma limiti 450 bin TL olarak uygulanmaya başladı. 11 Haziran 2022 itibariyle 450 bin TL’ye kadar satın alınabilecek otomatik şanzımanlı 0 km araç sadece bir tane kaldı. Engelli raporuyla satın alınabilecek otomatik şanzımanlı araç olarak sadece Hyundai i20 modeli kaldı. Bu modelin Jump ve Style donanım paketleri listeye giriyor. Bunun dışında bir model listede yer almıyor. Listeye A segmentinde yer alan modelleri çok küçük oldukları için dahil etmedim. Eğer satın almak isterseniz o sınıfta Kia Picanto ve Hyundai i10 modelleri var. Hyundai Türkiye’nin de fiyatlarını güncellemesi durumunda bu modelde satın alınamayacak.

450 bin TL’ye kadar satılan 0 km 2022 model arabalar!

Hyundai i20 1.4 MPI 100 PS Jump Otomatik 427.000 TL (2022)

Akaryakıt fiyatlarına son gelen zamların ardından fiyatlar nasıl? 1 kilometre yol kaç paraya gidiliyor?

Araba Habercisi Haziran 2022 Sayısını Nerelerden Okurum? Tüm sayıları nerelerden okurum?

Engelli raporlu Otomobiller Haziran 2022.

Araba Habercisi Dergisi’nin Haziran 2022 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor?

Araba Habercisi Dergisi 41. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 41. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz.

Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

Araba Habercisi Dergisi’ni Türk Telekom üzerinden okumak isteyenlerse Türk Telekom e dergi uygulamasını indirerek okuyabilir. Türk Telekom e dergi uygulaması hem App Store hem de Google Play üzerinden indirilebiliyor.

Dergimiz ayrıca dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden de yayınlanıyor. Uluslararası dergi platformu Magzter’e web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

Engelli raporlu Otomobiller Haziran 2022.

Engelli raporlu Otomobiller Haziran 2022.

 

Engelli raporlu Otomobiller Haziran 2022.

Araba Habercisi Haziran 2022 Sayısı Çıktı! Araba Habercisi Dergisi’nin tüm sayılarını nerelerden okurum?