Bu modeller ikinci el araba piyasasında peynir ekmek gibi satıyor? Sarı sayfa sahibinden açıkladı!

en çok satılan ikinci el arabalar.
en çok satılan ikinci el arabalar.

İkinci el otomobil konusunda bu modeller peynir ekmek gibi satıyor? Sarı sayfa sahibinden açıkladı! en çok tercih edilen ikinci el otomobiller 2022 sonuçları açıklandı. En çok ilan verilen ikinci el arabalar konusunda bu modeller öne çıktı. İkinci el otomobil satışlarında bu modeller en çok paylaşılan seçenekler oldu. Sahibinden internet sitesi 2022 ikinci el otomobil sonuçlarını açıkladı. en çok satılan ikinci el arabalar.

INSTAGRAM HESABIM

sahibinden.com’da yayınlanan ilan verilerinden hazırlanan sahibindex Aralık Vasıta raporuna göre ayın en çok ilan verilen kategorisi Otomobil oldu. Sıralama; Minivan & Panelvan, Arazi/ SUV & Pick-up, Motosiklet ve Ticari Araçlar kategorisi ile devam etti.

Marka & Model sıralamasının lideri Renault Clio oldu. Sıralama; Renault Megane, Volkswagen Passat, Opel Astra ve Ford Focus ile devam etti. Arazi/ SUV & Pick-up kategorisinin marka sıralaması ise Nissan, Volkswagen, Land Rover, Dacia ve Peugeot oldu.

5 büyük ilin marka model tercihleri incelendiğinde ise en çok ilan verilen araçlar İstanbul, İzmir, Bursa ve Antalya’da Renault Clio, Ankara’da ise Ford Focus oldu. En çok otomobil ilanı veren il Antalya oldu; sıralama, İzmir, İstanbul, Bursa ve Ankara ile devam etti.

sahibindex raporunun son 12 aylık verilerine göre ise, ikinci el pazarında yılın en çok ilgi gören markaları A Segmenti’nde Fiat 500, B Segmenti’nde Renault Clio, C Segmenti’nde Honda Civic, D Segmenti’nde Volkswagen Passat, E Segmenti’nde BMW 5 Serisi, F Segmenti’nde Land Rover Range Rover Spor oldu.

Tüm ilanların %27’sini 200.001 – 300.000 km aralığındaki araç ilanları oluşturdu. Fiyatlara baktığımızda ise 250.0001- 500.000 TL aralığı %40 ile en çok ilan yayınlanan fiyat aralığı oldu.

Brezilya’da doğdu ama global bir model olacak! Fiat Fastback markanın yeni tarzını ortaya koyuyor!

Araba Habercisi Ocak 2023 Sayısını Nerelerden Okurum? Tüm sayıları nerelerden okurum?

Araba Habercisi Dergisi’nin Ocak 2023 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor?

Araba Habercisi Dergisi 47. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 47. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz.

Araba Habercisi Dergisi’ni Türk Telekom üzerinden okumak isteyenlerse Türk Telekom e dergi uygulamasını indirerek okuyabilir. Türk Telekom e dergi uygulaması hem App Store hem de Google Play üzerinden indirilebiliyor.

Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

Dergimiz ayrıca dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden de yayınlanıyor. Uluslararası dergi platformu Magzter’e web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

MSE Medya Dergi Grubu Ailesi’nin bir üyesi olan Araba Habercisi Dergisi dergi çıkarmanın zor olduğu bu dönemde 47. sayısını görme başarısını göstererek benim için haklı gururlardan biri oldu.

en çok satılan ikinci el arabalar.

en çok satılan ikinci el arabalar.

en çok satılan ikinci el arabalar.