Dolu afetinde Muğla’nın Marmaris ilçesinde 1500 araç hasar gördü! Battaniye çözüm değil!

Dolu hasarı RS Servis 2022
Dolu hasarı RS Servis 2022

Dolu afetinde Muğla’nın Marmaris ilçesinde 1500 araç hasar gördü! Battaniye çözüm değil! Dolu hasarı RS Servis 2022.

Instagram Hesabım

Tüm Türkiye’de hizmet veren RS Otomotiv Grubu, dolu afetine yakalanan sürücülerin Muğla’da RS Boyasız Onarım markası ile yanında oldu. 2017 ve 2020 yılında İstanbul’da yaşanan dolu yağışında 15 bine yakın aracın dolu hasar onarımını gerçekleştiren RS Otomotiv Grubu, Marmaris’te yaşanan dolu yağışının hemen ardından ilk saatlerde 150 araç için başvuru aldı ve araçların onarımı için gerekli hazırlıkları tamamladı.

RS Boyasız Onarım Marka Başkanı Eray Afet “Dolu afetinde Muğla’nın Marmaris ilçesinde 1500 aracın hasar gördüğünü tahmin ediyoruz. İlk bir saatte 150’ye yakın başvuru gerçekleşti ve araçların onarımı için servis noktamıza almaya başladık. 2017 ve 2020 yılında yaşanan dolu yağışlarında edindiğimiz tecrübe ile çok hızlı şekilde aksiyon alıp gerekli işlemlere başladık. Tekrar hatırlatmak isteriz ki doluya karşı alınacak önlem battaniye değil, kaskodur.” dedi.

Opel Türkiye Ocak 2022 kampanyasını açıkladı!

Boyasız Göçük Düzeltme Tekniği nedir?

“Boyasız Göçük Düzeltme Tekniği”, boyanın zarar görmediği göçüklerin, özel el aletleri ile boyaya zarar vermeden onarılması tekniğidir. Uygulanan bu teknik sayesinde, aracın geleneksel yöntemlerle(kaporta ve boya) onarım görmemesi sebebi ile orijinalliği azami düzeyde korunmuş olur, bu sayede ikinci el satışlarda bu araçlar için değer düşüklüğü söz konusu olmaz. Özellikle son yıllarda sıkça karşılaşılan dolu yağışları nedeniyle araçlar üzerinde meydana gelen göçüklerin düzeltilmesi için kullanılan en doğru ve teknolojik yöntemdir.

Bu yıl satışa sunulacak yeni arabalar hangileri? Ne zaman satışa sunulmaya başlayacaklar?

Araba Habercisi Aralık 2021 Sayısını Nerelerden Okurum? Dolu hasarı RS Servis 2022

Araba Habercisi Dergisi’nin Ocak 2022 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor?

Araba Habercisi Dergisi 36. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 36. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz.

Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

Araba Habercisi Dergisi’ni Türk Telekom üzerinden okumak isteyenlerse Türk Telekom e dergi uygulamasını indirerek okuyabilir. Türk Telekom e dergi uygulaması hem App Store hem de Google Play üzerinden indirilebiliyor.

Araba Habercisi Dergisi Ocak 2022 sayısı ayrıca diğer tüm sayılarıyla birlikte Dijital basın dergilikte.

Dolu hasarı RS Servis 2022.

Dolu hasarı RS Servis 2022

Dolu hasarı RS Servis 2022