Continental geri dönüştürülebilir lastikleriyle toplu taşımada yeni bir sayfa açıyor! Helal Continental!

Continental geri dönüştürülebilir lastikler 2022.
Continental geri dönüştürülebilir lastikler 2022.

Continental geri dönüştürülebilir lastikleriyle toplu taşımada yeni bir sayfa açıyor! Helal Continental! Continental geri dönüştürülebilir lastikler 2022.

INSTAGRAM HESABIM

Şehir içi yolcu ve yük taşımacılığının ve buna paralel olarak yedek parçalara olan ihtiyacın giderek arttığı günümüz dünyasında Continental, sürdürülebilirliğin giderek önem kazandığına inanıyor. Özellikle şehir içi yolcu ve yük taşımacılığına olan talebin devam etmesi nedeniyle trafiğe çıkan elektrikli şehir içi otobüs sayısı da her geçen gün artıyor.

Avrupa Otomobil Üreticileri Derneği‘ne (ACEA) göre, Avrupa Birliği‘nde yeni trafiğe çıkan elektrikli otobüs sayısı 2021 yılında ciddi anlamda artmaya devam etti ve aynı yıl pazar payları yüzde 10,6’ya yükseldi. Aynı dönemde, elektrikli otobüsler, Avrupa Birliği‘nde yeni otobüs tescillerinin yüzde 30’undan fazlasını oluşturdu. Pazar araştırmalarına göre, elektrikli otobüs sayısında 2021- 2025 arasında yıllık yüzde 35’e varan büyüme oranları bekleniyor.

Premium lastik üreticisi Continental‘in tanıttığı yeni Conti Urban konsept lastiği, elektrikli otobüsler ve kargo araçları için özel olarak tasarlandı. Yüzde 50 oranında yenilenebilir ve geri dönüştürülebilir ham maddeden üretilen Conti Urban konsept lastiği, karayolunda kullanım için onaylandı ve yakında test aşamasına geçecek. Bu konsept lastikte yenilenebilir ve geri dönüştürülmüş ham maddelerin payı yüzde 50. Sadece bir kere kaplamadan sonra bu rakam yüzde 90‘ın üzerine çıkıyor. Continental, 2050 yılına kadar lastik ürünlerini yüzde 100 sürdürülebilir malzemelerden üretmeyi ve tüm tedarik zincirlerini iklim nötr bir şekilde yürütmeyi taahhüt ediyor. Helal olsun.

Skoda Fabia’ya 1.5 litre 150 beygir Premium paket seçeneği geldi! İşte tüm Skoda Fabia fiyatları!

Araba Habercisi Ekim 2022 Sayısını Nerelerden Okurum? Tüm sayıları nerelerden okurum?

Araba Habercisi Dergisi’nin Ekim 2022 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor?

Araba Habercisi Dergisi 44. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 44. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz.

Araba Habercisi Dergisi’ni Türk Telekom üzerinden okumak isteyenlerse Türk Telekom e dergi uygulamasını indirerek okuyabilir. Türk Telekom e dergi uygulaması hem App Store hem de Google Play üzerinden indirilebiliyor.

Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

Dergimiz ayrıca dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden de yayınlanıyor. Uluslararası dergi platformu Magzter’e web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

Continental geri dönüştürülebilir lastikler 2022.

Continental geri dönüştürülebilir lastikler 2022.

Continental geri dönüştürülebilir lastikler 2022.